Bieżuń. Wielka frajda dla dzieci

Rada Rodziców i Zespół Placówek Oświatowych w Bieżuniu na parkiecie Hali Sportowej zorganizowali dla swoich uczniów Dzień Dziecka. Uczniowie szkoły podstawowej mogli bawić się m.in. na dmuchanych zjeżdżalniach i w basenie z kulkami.
Dla dzieci z ZPO w Bie�uniu dyrekcja i rada rodzic�w zorganizowa�a Dzie� Dziecka

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

W środę, 29 maja, został zorganizowany w Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu Dzień Dziecka. Organizatorami była Rada Rodziców, a także ZPO w Bieżuniu.

– Z organizacji balu karnawałowego pozyskaliśmy sporo pieniędzy i w ten sposób, dziś, możemy zorganizować dla was Dzień Dziecka – mówiła przewodnicząca rady rodziców Nina Pachniewska.

Cała impreza została zorganizowana w hali sportowej w Bieżuniu.

– O wiele efektowniej wyglądałoby to, gdyby wszystko zorganizowane zostało na boisku – mówi dyrektor placówki Marek Cimochowski. Niestety, ze względu na pogodę nie mogliśmy tego zrobić na powietrzu. Mimo, że dziś jest ładna pogoda to boisko po nocnych opadach deszczu jest bardzo nasiąknięte wodą – tłumaczy decyzję dyrektor.

Dzieci w ciągu kilku godzin zabawy mogły skorzystać ze zjeżdżalni, basenu z kulkami, ścianki wspinaczkowej, rodeo i wielu innych atrakcji.

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.