CO W MUZYCE GRA. ZABAWA DLA 200 OSÓB.

WYDARZENIA\ Pod takim hasłem w czwartek, 27 czerwca, w Domu Pomocy Społecznej w Bądzynie odbyły się X już Artystyczne Konfrontacje Osób Niepełnosprawnych „AKON”.

Do Bądzyna przyjechali mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy województwa mazowieckiego oraz warmińsko – mazurskiego.

Uroczystego otwarcia spotkania dokonali Marzena Brydzińska, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Bądzynie, Irena Brejna, skarbnik Powiatu Żuromińskiego oraz starosta Jerzy Rzymowski.

W tegorocznej edycji artystycznych konfrontacji reprezentanci poszczególnych domów zabawiali zebranych programami wokalnymi o różnym charakterze. Wszystkie zespoły za występy artystyczne otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci voucherów o wartości 100 zł ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Żurominie. Dodatkowo dla uczestników imprezy przygotowano również zawody sportowe, w których również można było wygrać nagrody rzeczowe. Nie zapomniano również o walorach smakowych gości.

Spotkaniu towarzyszył wspólny obiad, był też grill oraz słodki poczęstunek. W czasie biesiadowania uczestników konfrontacji zabawiał zespół muzyczny „RIVERS”, który przygotował dla najbardziej aktywnych uczestników swoje płyty z autografami. Niespodzianką dla uczestników imprezy była foto budka, która cieszyła się bardzo dużą popularnością. Każdy chciał mieć jak najfajniejsze zdjęcie w najciekawszym stroju.

AO

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.