Gmina Siemiątkowo. Drugie śniadanie dla pierwszoklasistów

Kolejnymi szkołami, które odwiedziliśmy w ramach akcji „Śniadanko dla pierwszoklasisty” były: Szkoła Podstawowa w Łaszewie i Szkoła Podstawowa w Siemiątkowie.
Uczniowie klasy pierwszej Szko�y Podstawowej w �aszewie: Wiktoria Antonowicz, Nikola Bonis�awska, Natalia Budka, Aleksander Fawer, Dawid Przybyszewski, Wiktoria Rackowska, Oliwia Magdalena Siedlarek, Julia �wi�tek z wychowawczyni� Bogumi�� Wochnowicz

Angelika Szczechowicz

a.szczechowicz@kurierkurierzurominski.pl

Przypominamy: „Śniadanko dla pierwszoklasisty” to akcja społeczna Kuriera Żuromińskiego i współpracujących z nim firm. W ramach tej akcji pierwszoklasiści z terenu powiatu żuromińskiego otrzymują pudełka na drugie śniadanie wraz z przekąską w środku. Akcja ma na celu przypomnienie uczniom, którzy dopiero zaczynają edukację, jak ważne jest drugie śniadanie.

Tym razem odwiedziliśmy szkoły w gminie Siemiątkowo – Szkołę Podstawową w Łaszewie i Szkołę Podstawową w Siemiątkowie. Podobnie, jak w pozostałych szkołach, w których już byliśmy sponsorem pudełek na drugie śniadania był koncern PGE Energia Odnawialna.

Łącznie 27 pierwszoklasistów z gminy Siemiątkowo otrzymało drugie śniadanie.

[img]https://i.wm.pl/00/05/17/91/n/2-1254030.jpg[/img]

Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Siemiątkowie: Ewelina Aleksandrzak, Julia Breńska, Alicja Brzuska, Oliwia Ciarczyńska, Amelia Ciesielska, Julia Dobrosielska, Michał Jakowski, Kluczewski Mikołaj, Lipiec Dawid, Mocny Jakub, Naguszewska Amelia, Olszewski Maciej, Osowska Nikola Julia, Siwińska Anna, Welenc Aleksandra, Wiśniewska Julia, Woźnicka Oliwia, Woźnicki Cyprian Stanisław, Żółtowska Julia.

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.