Huczny festyn w Lubowidzu

Takiej zabawy w Lubowidzu jeszcze nie było. Tysiące osób bawiło się pod gołym niebem, słuchając przebojów Eleni. Były atrakcje dla najmłodszych, pierwszoplanowe postacie sceny politycznej i festiwal sztucznych ogni. – Królowo, dziękujemy – dziękował gwieździe festynu wzruszony wójt Krzysztof Ziółkowski.
Dla chorego na niedow�ad mi�ni Patryka zebrano oko�o 15 000 z�

redakcja@kurierkurierzurominski.pl

Festyn w Lubowidzu udał się. Nawet najwięksi malkontenci zgodnie tak twierdzą. Pogoda dopisała, Eleni wypadła świetnie, dla chorego Patryka zebrano około 15 000 zł.

– Jestem zadowolony – mówi wójt Ziółkowski – w moim odczuciu podczas festynu niczego nie zabrakło, ale ocenę pozostawiam uczestnikom.

Wójt dziękuje przede wszystkim tym, którzy w festyn się zaangażowali: pracownikom Urzędu, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Szkoły, Ośrodka Zdrowia, Policji, Ochotniczej Straży Pożarnej, sponsorom i wszystkim pozostałym.

W Lubowidzu gościły też gwiazdy sceny politycznej Julia Pitera, Mirosław Koźlakiewicz czy Aleksander Sopliński.

O godzinie 21 lubowidzkie niebo rozświetliła burza fajerwerków. A później zabawa trwała do białego rana.

Zabawa była tak intensywna, że niektórzy uczestnicy loterii nie zdążyli odebrać swoich nagród. Urząd Gminy apeluje do posiadaczy kuponów z numerami 419, 1356, 1485, 2203, 2408, 2477, żeby odebrali nagrody w Urzędzie lubowidzkim. Jest to możliwe do następnego piątku 26 sierpnia.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.