Interwencje policji

Pijani kierowcy4 kwietnia w Bieżuniu mężczyzna, mając 0,22 promila prowadził Daewoo Nubirę.

10 kwietnia na trasie Dąbrowa – Cierpigórz, mężczyzna mając 1,58 promila kierował rowerem. 15 kwietnia w miejscowości Zimolza mężczyzna mając 0,83 promila kierował motorowerem.

Kolizje na drodze

5 kwietnia w Bieżuniu kierowca Volkswagena Golfa nie zachował należytej odległości od jadącej przed nim Skody Fabia. W wyniku czego uderzył w jej tył. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 200 złotych. Tego samego dnia w Sadłowie , kierujący Fiatem Siena uderzył w tył Volkswagena Golfa. 10 kwietnia w Żurominie kierowca samochodu Renault podczas cofania z parkingu uderzył w jadącego Opla Astra. Kierowca był trzeźwy został ukarany mandatem w wysokości 200 złotych.

Uciekł z miejsca wypadku

7 kwietnia na trasie Bieżuń – Stanisławowo kierowca BMW, zjechał na lewy pas, następnie dachował i znalazł się w przydrożnym rowie. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku.

Interwencje straży pożarnej

11 kwietnia w miejscowości Suchy Grunt strażacy prowadzili działania ratownicze podczas awarii przewodu instalacji wodociągowej doprowadzającej wodę pitną. Tego samego dnia w Krzeczanowie zapaliła się sterta siana. 12 kwietnia w Kobuszynie paliła się stodoła. Tego samego dnia w Poniatowie strażacy gasili pożar suchej trawy na nieużytkach rolnych. Nieużytki rolne paliły się również 14 kwietnia w Zielonej.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Interwencje policji

24 marca w Żurominie mężczyzna mający 0,28 promila kierował rowerem. 26 marca w Bieżuniu, policjanci zatrzymali kierowcę Volkswagena Passata. Miał 1,23 promila.

31 marca na trasie Sadłowo – Stawiszyn Łaziska mężczyzna, mając 1,01 promila jechał Toyotą Avensis. 31 marca w Płocicznie mężczyzna, mając 1,13 promila kierował Oplem Astra. 4 kwietnia w Bieżuniu policjanci zatrzymali kierowcę Daewoo Nubira, który miał 0,22 promila. Kierowcy za jazdę pod wpływem alkoholu odpowiedzą przed sądem.

Kolizje na drodze

22 marca w Żurominie kierowca Volkswagena podczas cofania uderzył w zaparkowanego Opla Corsę. Kierowca trzeźwy. Został ukarany mandatem w wysokości 200 złotych. 23 marca w Żurominie kierowca Toyoty Avensis podczas cofania uderzył w bok Volkswagena Golfa . Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 200 złotych. 30 marca w Żurominie kierowca Opla Corsy nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego uderzył w stojącego przed rondem Peugeota. Kierowcy obydwu samochodów byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem 100 złotych. 4 kwietnia na skrzyżowaniu dróg Zimolza – Jonnne kierowca Volkswagena Polo, wyprzedzał na skrzyżowaniu w wyniku czego uderzył w ciągnik rolniczy. Kierujący był trzeźwy został ukarany mandatem 500 złotych.

Jechał za szybko

30 marca w Dąbrowie kierujący pojazdem Opel Vectra przekroczył dozwoloną prędkość o 62 km/h. Odmówił przyjęcia mandatu w wysokości 500 złotych.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Interwencje policji

12 marca w Żurominie kobieta jadąca Oplem Astrą podczas cofania uderzyła w zaparkowany nieoznakowany radiowóz Ford Fusion. Funkcjonariusze i kierowca byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 200 złotych.
[b]Nieostrożni kierowcy[/b]

13 marca w Żurominie kierowca Peugeota 407 podczas cofania nie zachowała należytych środków ostrożności i uderzył w zaparkowaną Toyota Yaris. Sprawca trzeźwy został ukarany mandatem w wysokości 100 złotych. 16 marca na trasie Lubowidz – Zieluń samochód ciężarowy marki Daf nie zachował należytych środków ostrożności i podczas skręcania na drogę gruntową wjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w lusterko prawidłowo jadącego Mercedesa Vito. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 200 złotych.

[b]Odmówili przyjęcia mandatu[/b]

13 marca w Bieżuniu kierowca Nissana Primera nie zasygnalizował na skrzyżowaniu manewru skręcania i jechał bez zapiętych pasów. Kierowca odmówił przyjęcia mandatu w wysokości 100 złotych. 15 marca w miejscowości Jasiony kierowca ciężarowego Mercedesa przekroczył dozwoloną prędkość na terenie zabudowanym o 24 km/h. Odmówił przyjęcia mandatu w wysokości 100 złotych. 15 marca w Dębówce kierujący samochodem Daewoo Nubira nie posiadał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Odmówił przyjęcia mandatu w wysokości 100 złotych.

[b]

Wypadek na drodze[/b]

15 marca na trasie Siemiątkowo – Koziebrody kierowca Passata stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Kierowca miał 0,91 promila. Teraz odpowie przed sądem.

[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Interwencje policji

3 marca w Franciszkowie kierujący Peugeotem uderzył w zwierzę, które wbiegło mu na drogę. 8 marca na drodze Strzeszewo – Bieżuń kierujący Volkswagenem Canddy uderzył w zająca, który wbiegł mu na drogę.

Nieostrożni kierowcy

27 lutego na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 541 oraz trasy Chamsk – Poniatowo , kierowca Mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa w wyniku czego doszło do zderzenia z Oplem. Pokrzywdzonego odwieziono do szpitala. Sprawcę ukarano mandatem 500 złotych. 28 lutego na trasie Łazy – Lubowidz kierowca samochodu Ford Mondeo, nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wpadł w poślizg a następnie wjechał do rowu. Kierowca był trzeźwy. Otrzymał mandat w wysokości 100 złotych. 28 lutego w Żurominie kierujący Mercedesem Vito nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z innym samochodem. Sprawca został ukarany mandatem 250 złotych.[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.