KORONA UTONĘŁA WE WKRZE

PIŁKA NOŻNA\Wkra Bieżuń była zbyt silna. Korona Szydłowo nie dała rady. Bieżunianie znów powiększają swój dorobek punktowy, a Maciej Watkowski strzeleckie konto. Wkra na własnym terenie wygrała 4:1, a Watkowski trafił trzy razy.

W sobotnie popołudnie na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych w Bieżuniu spotkali się sąsiedzi w ligowej tabeli. Gospodarz – Wkra Bieżuń przed spotkaniem plasowała się na miejscu siódmym dzierżąc dorobek 23 punktów, goście to ósmy zespół ligi, który przed spotkaniem miał o trzy punkty mniej.

Mecz lepiej rozpoczęli goście którzy już w szóstej minucie spotkania objęli prowadzenie. Na szczęście bieżunianie bardzo szybko wyrównali stan rywalizacji. W 10 minucie bramkarza gości Przemysława Węgierskiego pokonał Tomasz Rutecki. Na kolejne gole kibice musieli poczekać. Te padły w drugiej połowie. Za rozmontowanie Korony zabrał się Maciej Watkowski. Lider bieżunian już cztery minuty po zmianie stron dał prowadzenie swojej drużynie, później w 78 minucie pewnie egzekwował rzut karny, a klasycznego hat-tricka skompletował już w doliczonym czasie gry. Dzięki zwycięstwu Wkra znajduje się na szóstej pozycji i ma ciągły kontakt z zespołami walczącymi o awans i miejsce premiowane udziałem w barażach.

Wkra Bieżuń – Korona Szydłowo 4:1 (1:1)

Bramki: Rutecki 10 min., Watkowski 49, 78, 90 min. – 6 min.

Retkowski- Baca, Budzich, Leśniewski, Brzemiński, S.Dudek, Sprycha, Skolmowski, M.Dudek , Rutecki, Watkowski

Iskra Krasne – KS CK Troszyn 2:5

Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Sona Nowe Miasto 3:0

Orzyc Chorzele – Wkra Sochocin 3:2

Nadnarwianka Pułtusk – Tęcza Ojrzeń 5:0

Mazowsze Jednorożec – Kryształ Glinojeck 0:2

Makowianka Maków Mazowiecki – PAF Płońsk 5:2