Lider odjeżdża rywalom

Sebastian Reda i jego drużyna DayronRobles ucieka rywalom w zabawie Liga Kuriera. Dotychczasowy lider zdobył w 3. Kolejce najwięcej punktów i odskoczył reszcie stawki.
NULL

Za nami 3. kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Przypomnijmy: dzięki stronie fantasyliga.wp.pl stworzyliśmy ligę menadżerów. Czytelnicy Kuriera wybierają piłkarzy do swojej drużyny, a zawodnicy na boiskach Ekstraklasy zdobywają dla nich punkty.

W tym tygodniu świetnie w realnej lidze zagrała drużyna Legii Warszawa, ogrywając Podbeskidzie aż 4:0. Z Legią jednak w naszej zabawie jest taki problem, że nie wiadomo, kogo do składu wystawi trener Urban. Radovic, Brzyski, Mikita, Kosecki, Dwaliszwili? Przeliczyli się ci, którzy na nich postawili, bo piłkarze usiedli na ławce rezerwowych.

W naszej prywatnej Lidze Kuriera najlepiej punktował zespół lidera DayronRobles, który zdobył 58 punktów. Świetnie w tym zespole punktowała formacja obronna, w której 3 z 4 piłkarzy brało udział w akcjach bramkowych swoich zespołów. Tylko obrońcy i bramkarz w zespole Sebastiana Redy zdobyli 36 punktów. Z graczy ofensywnych Reda trafił z wystawienie Akahoshiego i Nakoulmy, pozostali wypadli nieco gorzej. Największy zawód sprawił kapitan drużyny, który po prostu przed meczem złapał kontuzję, nie grał i nie punktował. Warto jeszcze odnotować, że na 2. miejsce Ligi Kuriera wskoczył zespół Pawła Sugalskiego Dream Team Żuro.

Już w piątek najbliższa kolejka i kolejna dawka piłkarskich emocji. Nie jest jeszcze za późno, by przyłączyć się do naszej zabawy. Żuromińska Liga Fanatyków bez względu na wiek, płeć i klubowe preferencje liczy już 83 zespoły. Wciąż można dołączyć do naszej zabawy. Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej naszej gazety – kurierkurierzurominski.pl.

Klasyfikacja

1. DayronRobles (Sebastian Reda) 151 pkt

2. Dream Team Żuro (Paweł Sugalski)127 pkt

3. SinghaStars (Sebastian Reda) 123 pkt

4. ŻUROMIN 5 (Adam Ejnik) 123 pkt

5. ŻUROMIN 3 (Adam Ejnik) 123 pkt

6. Machaczkała (mbark) 121 pkt

7. GGVLLLAGE (Bartosz Budziński) 118 pkt

8. Sivasspor (Sebastian Reda) 115 pkt.

9. Alcatraz (Michał Osiecki) 114 pkt.

10. Czreśniaki (George) 113 pkt.

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.