Lubowidz. Julia Pitera gościła przy Wilczej

Minister Julia Pitera gościła w sobotę 30 lipca w Lubowidzu. Przy herbacie spotkała się z wójtem Krzysztofem Ziółkowskim jego zastępcą Rafałem Woźnowskim oraz sołtysami z gminy Lubowidz.
Ogrodowe spotkanie z Juli� Piter� przy Wilczej 28 w Lubowidzu

Adam Ejnik

a.ejnik@gmail.com

W ogrodzie zastępcy wójta Rafała Woźnowskiego odbyło się nieoficjalne spotkanie władz gminy z minister Julią Piterą. Wójt Krzysztof Ziółkowski przedstawił minister problemy, z jakimi się boryka gmina. Nakreślił sytuację w oświacie oraz zapoznał posłankę z turystycznym potencjałem okolic Lubowidza.

Julia Pitera skrzętnie notowała życzenia wójta i obiecała pomoc w ich zrealizowaniu.

Ziółkowski nie ukrywał, że największym jego marzeniem jest utworzenie w gminie Lubowidz zalewu. Wójt przekonywał minister, że taka inwestycja byłaby zbawienna dla Lubowidza i podniosłaby status społeczny jego mieszkańców.

Koncepcja wójta wzbudziła zainteresowanie nie tylko minister, ale też autora tekstu. Zapewniam Czytelników, że gdy tylko wójt Ziółkowski poczyni pierwsze oficjalne kroki dotyczące tworzenia lubowidzkiego zalewu, pierwsi się o tym dowiecie.

Julia Pitera przyjechała do naszego powiatu na zaproszenie żuromińskiego kandydata do senatu Krzysztofa Jakubowskiego. Minister wzięła udział w trzech spotkaniach w powiecie żuromińskim. Julia Pitera odwiedziła Bieżuń, Żuromin i Lubowidz.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.