Lubowidz. Mistrzynie u wójta

Złote medalistki mistrzostw Polski siatkarki Rosario Lubowidz spotkały się z wójtem gminy Krzysztofem Ziółowskim. Wójt podziękował trenerom, rodzicom i przede wszystkim zawodniczkom za sukces.
Siatkarki z Lubowidza razem z trenerem i rodzicami u w�jta Lubowidza

Adam Ejnik

a.ejnik@gmail.com[img]https://[/img]

Siatkarki Rosario Lubowidz w środę 14 września gościły w Urzędzie Gminy w Lubowidzu. Złota „trójka” (trzy zawodniczki i rezerwowa: Natalia Mazurkiewicz, Milena Montowska, Paulina Sobolewska i Weronika Trzeciak) oraz zdobywczynie czwartego miejsca Mistrzostw Polski w „dwójkach” (dwie zawodniczki i rezerwowa: Andżelika Jasińska, Aleksandra Kąpińska, Klaudia Margalska)a także biorąca udział w kwalifikacjach, ale na czas Mistrzostw kontuzjowana Dominika Ziółkowska przybyły do Urzędu na zaproszenie wójta Krzysztofa Ziółkowskiego.

– Jesteście chlubą naszej Gminy – mówił wójt Ziółkowski.

Następnie wręczył zawodniczkom upominki. Dla złotych medalistek profesjonalne buty siatkarskie, dla czwartej drużyny w Polsce torby sportowe. Nagrodę otrzymali również trenerzy. Marek Zieliński i Zbigniew Margalski otrzymali nagrody finansowe w wysokości 500 zł.

Wójt podziękował również rodzicom.

– Sukces, jak osiągnęłyście łączy wysiłek trzech stron – mówił Ziółkowski – to praca trenerów, to wasze zaangażowanie oraz wsparcie waszych rodziców. Gdyby któryś z tych trzech czynników zawiódł, trudno byłoby osiągnąć taki sukces – podsumował spotkanie Ziółkowski.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.