Lubowidz ma sekretarza

Monika Kotłowska została wybrana nowym sekretarzem Urzędu Gminy w Lubowidzu. Swoje obowiązki zacznie pełnić od 1 stycznia 2012 roku. Zastąpi ona na tym stanowisku zwolnionego 30 września Stanisława Drążewskiego. – Uważam, że to będzie najlepszy sekretarz w historii gminy – mówi Wójt Krzysztof Ziółkowski.
Monika Kot�owska od 1 stycznia 2012 roku b�dzie nowym sekretarzem w Urz�dzie

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Urząd Gminy w Lubowidzu ma nowego sekretarza. Od pierwszego stycznia 2012 roku funkcję tą sprawować będzie Monika Kotłowska. Zastąpi na tym stanowisku zwolnionego 30 września Stanisława Drążewskiego. Nowa pani sekretarz dotychczas pracowała jako kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz w referacie oświaty lubowidzkiego magistratu. Wyłoniona została na to stanowisko w drodze konkursu.

– Konkurs odbywał się dwuetapowo – informuje Wójt Krzysztof Ziółkowski – Najpierw weryfikowaliśmy dokumenty, później odbyła się rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem – dodaje.

Monika Kotłowska była jedynym kandydatem na stanowisko sekretarza. Zdobyła ona pełne poparcie czteroosobowej komisji złożonej z pracowników urzędu i uzyskała maksymalną liczbę punktów.

– Kandydat na rozmowie kwalifikacyjnej zaprezentował się bardzo dobrze, wykazał się ogromną wiedzą. Pracuje w gminie już piętnaście lat, zna specyfikację urzędu, posiada potrzebną do zajmowania tego stanowiska wiedzę. Uważam, że będzie to najlepszy sekretarz w historii tej gminy – kończy Wójt Ziółkowski.

[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.