Lutocin. Spotkanie przedszkolaków na ranczu

Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Lutocinie 5 czerwca wzięły udział w zabawie zorganizowanej przez wychowawczynie z okazji Dnia Dziecka. Spotkanie odbyło się na ranczu w Boguszewcu dzięki uprzejmości państwa Małgorzaty Czarnomskiej i Pana Marka Góreckiego.
Weso�a gromadka na festynie w Boguszewcu

redakcja@kurierkurierzurominski.pl

Wychowankowie przedszkola w Lutocinie wraz ze swoimi rodzicami i wychowawczyniami wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym przez panią dyrektor oraz nauczycielki z Przedszkola Samorządowego w Lutocinie. Spotkanie odbyło się na ranczu w Boguszewcu i miało charakter imprezy plenerowej z okazji Dnia Dziecka. Na dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji, które znajdują się na terenie rancza. Dzieci mogły się bawić w „małpim gaju”, pływać rowerkami wodnymi, skakać na trampolinie, pojeździć na gokartach. W programie imprezy znalazły się także zabawy edukacyjne z chustą animacyjną, malowanie tatuaży, zabawa taneczna przy muzyce oraz zwiedzanie malowniczego terenu.

Oprócz zabaw, dzieci, ich rodzice oraz opiekunowie mogli również skosztować kiełbaski z grilla.

Na koniec imprezy dzieci zostały obdarowane słodyczami ufundowanymi przez pana Brdaka.

-Dziękujemy właścicielom „Rancza” za wielkie serce i wszelkie dobra, jakimi nas obdarowali, sponsorom i sympatykom przedszkola, dla których dobro i szczęście dzieci stanowi wartość priorytetową. Dziękujemy pani dyrektor, nauczycielom, rodzicom oraz personelowi pomocniczemu dzięki którym to spotkanie mogło się odbyć. – mówi jedna z wychowawczyń Przedszkola w Lutocinie, pani Maria Kamińska.

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.