MMA. „Bomba” będzie walczył z Rafałem Czechowskim

Do drugiej w historii powiatu żuromińskiego gali mieszanych sztuk walki został już niecały miesiąc. Znamy już też kartę walk, które odbędą się 15 lutego w Bieżuniu. W walce wieczoru zmierzą się Kamil „Bomba” Łebkowski z zawodnikiem Grapplingu Kraków Rafałem Czechowskim.
Kamil �ebkowski b�dzie walczy� z Rafa�em Czechowskim

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Gala Profesjonalnej Ligi MMA w Bieżuniu zbliża się wielkimi krokami. W sobotę 15 lutego będziemy świadkiem kolejnej dawki sportowych emocji związanych z pojedynkami wojowników w oktagonie. Mieszane sztuki walki w powiecie żuromińskim przyjęły się bardzo dobrze. Pierwsza gala, która odbyła się w ubiegłym roku, zakończyła się sukcesem. Na pniu rozeszły się wszystkie bilety, a hala wypełniła się fanami tego sportu. Teraz ma być podobnie, a organizatorzy pamiętając, że w ubiegłym roku biletów zabrakło już pierwszego dnia do sprzedaży przekazali 1000 wejściówek. Przygotowana jest już główna karta walk. Kibice będą mogli zobaczyć dziewięć walk. Wśród zawodników, którzy wystąpią w Bieżuniu będą m.in. Jacek Wojnicki, Kamil Szymuszowski, Rafał Skibiński czy Michał Pietrzak. Miejscowych kibiców elektryzować będzie z pewnością walka żuromińskiego fightera Kamila Łebkowskiego, który do oktagonu wejdzie na końcu w walce wieczoru. Emocje, podobnie jak podczas ostatniej gali, sięgną zenitu. Łebkowski na gali w Bieżuniu nie będzie bronił wywalczonego w ubiegłym roku na gali w Chełmie pasa. Walka jednak może być niezwykle interesująca. Najbliższym rywalem zawodnika reprezentującego Okniński MMA będzie Rafał Czechowski. Zawodnik Grapplingu Kraków legitymuje się rekordem 4-1. Sędzią ringowym na gali w Bieżuniu będzie znany polski zawodnik UFC Krzysztof Jotko. Spikerem natomiast znany polski aktor Jacek Lenartowicz.

Bilety na galę do nabycia w Żuromińskim Centrum Kultury i Bieżuńskiej Hali Sportowej. Koszt jednej wejściówki waha się od czterdziestu do stu złotych. Przypominamy, że bilety można wygrać również w konkursie Kuriera Żuromińskiego.

Karta walk:

Walka wieczoru

66 kg: Kamil Łebkowski – Rafał Czechowski

Pozostałe:

84 kg: Piotr Adrian – Tomasz Kulig

84 kg: Dawid Januszewski – Michał Pietrzak

77 kg: Piotr Danielski – Hubert Szymajda

77 kg: Jakub Boczek – Przemysław Zygmuntowicz

77 kg: Kamil Szymuszowski – Daniel Skibiński

66 kg: Jacek Wojnicki – Łukasz Rajewski

61 kg: Marcin Bilman – Azamat Mustafaev

57 kg: Adrian Bieranowski – Przemysław Dobiała

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.