MMA. „Bomba” w oktagonie przed własną publicznością

Bieżuńska Hala Sportowa będzie we wrześniu areną zmagań zawodników mieszanych sztuk walki. W sobotę, 21 września, w oktagonie zobaczymy osiem profesjonalnych walk oraz dwie walki amatorskie. Na gali Profesjonalnej Ligi MMA w Bieżuniu wystąpi m.in. Kamil „Bomba” Łebkowski. Sprzedaż biletów rozpocznie się już 1 września.
Plakat promuj�cy gal� PLMMA w Bie�uniu

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Profesjonalna Liga MMA 22 odbędzie się w powiecie żuromińskim. Areną zmagań będzie Hala Sportowa w Bieżuniu.

– Od dawna chciałem zrobić galę w swoich rodzinnych stronach – mówi Kamil „Bomba” Łebkowski – Chcę pokazać ludziom ten sport, umożliwić przeżywanie emocji związanych z oglądaniem walk, zarażać tym sportem – tłumaczy powody organizacji gali Profesjonalnej Ligi MMA w Bieżuniu.

Do gali pozostaje półtora miesiąca, ale znane są już pierwsze nazwiska zawodników, którzy będą podczas niej walczyć. W Bieżuniu zaprezentują się m.in. Artur Mroczek, Łukasz Grochowski czy Kamil Łebkowski. Wśród ośmiu profesjonalnych walk odbędzie się także walka kobiet, na której zmierzy się niezwykle utalentowana Lena Tkhorevska.

Sprzedaż biletów rozpocznie się już 1 września. Bilety dostępne będą w Żuromińskim Centrum Kultury.

„Bomba” czeka na przeciwnika

W oktagonie w trakcie gali będziemy mogli ujrzeć na żywo wojownika z Żuromina. Kamil Łebkowski zawodnik MMA Okniński Team będzie chciał przed swoją publicznością zaprezentować się z jak najlepszej strony. Liczy również na to, że nie powtórzy się sytuacja z poprzednich gal, kiedy to w ostatniej chwili wycofywali się jego przeciwnicy.

– Chciałbym oszczędzić sobie takich sytuacji – mówi „Bomba”. Zaczynam ostre katowanie na treningach, w tym tygodniu wyjeżdżam na obóz i wchodzę na pełne obroty – dodaje.

Jak sam mówi nie zna jeszcze swojego rywala, z którym przyjdzie mu się zmierzyć na gali w Bieżuniu, ale chciałby, żeby był to rywal notowany w rankingach. Dlatego też walka z udziałem dwudziestopięcioletniego Łebkowskiego może być jedną z najciekawszych.

Amatorskie walki z udziałem naszych zawodników

Gala PLMMA w Bieżuniu oprócz walk zawodowych przewiduje także dwa pojedynki amatorskie. W oktagonie zmierzą się dwaj zawodnicy z Chamska – Dawid Kosiorek i Mariusz Rygalski.

– Obaj zmierzą się z zawodnikami z Mławy – mówi Kamil Łebkowski. Chcę zachęcać ludzi do spróbowania sił w tym sporcie stąd obecność kolejnych zawodników z naszego powiatu na gali PLMMA w Bieżuniu – dodaje.

Karta walk:

Artur Mroczek vs. TBA

Paweł Żelazowski vs. TBA

Wojciech Sokólski vs. TBA

Łukasz Grochowski vs. TBA

Kamil Łebkowski vs. TBA

Sebastian Solarz vs. TBA

Michał Bartoszewicz vs. TBA

Lena Tkhorevska vs. TBA

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.