MMA. „Bomba” zna rywala, PLMMA w Bieżuniu coraz bliżej

Bieżuńska Hala Sportowa w sobotę, 21 września, będzie areną walk Profesjonalnej Ligi MMA. Znamy już pełną rozpiskę walk. Karta walk uzupełniona została rywalami m.in. dla Kamila „Bomby” Łebkowskiego. Żurominianin zawalczy z Sebastianem Kujawiakiem. Sprzedaż biletów rozpocznie się już 1 września.
NULL

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Już tylko nieco ponad trzy tygodnie dzielą nas od Profesjonalnej Ligi MMA 22, która odbędzie się w Bieżuniu. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w powiecie żuromińskim. Areną zmagań będzie Bieżuńska Hala Sportowa.

– Chciałem zrobić galę w swoich rodzinnych stronach, pokazać ten sport i to mi się udało – mówi o organizacji imprezy Kamil Łebkowski.

Wśród zawodników, którzy walczyć będą w Bieżuniu nie ma już niewiadomych. Znana jest już karta walk. Do Artura Mroczka, Kamila Łebkowskiego czy też Leny Tkhorevskiej, którzy wejdą w sobotę, 21 września do oktagonu, dołączyli tacy wojownicy jak Arbi Shamaev, Sylwia Juśkiewicz czy Sebastian Kujawiak. Ten ostatni będzie rywalem startującego na gali żurominianina.

Amatorskie walki z udziałem naszych zawodników

Gala PLMMA w Bieżuniu oprócz walk zawodowych przewiduje także dwa pojedynki amatorskie. W oktagonie zmierzą się dwaj zawodnicy z Chamska – Dawid Kosiorek i Mariusz Rygalski.

– Obaj zmierzą się z zawodnikami z Mławy – mówi Kamil Łebkowski. Chcę zachęcać ludzi do spróbowania sił w tym sporcie stąd obecność kolejnych zawodników z naszego powiatu na gali PLMMA w Bieżuniu – dodaje.

Ich rywale także są znani. Rygalski, który wystąpi w kategorii 88 kilogramów zmierzy się z Kacprem Osieckim natomiast Dawid Kosiorek zmierzy się z Milano Paczkowskim w kategorii 77 kilogramów.

Sprzedaż biletów rozpocznie się już 1 września. Bilety dostępne będą w Żuromińskim Centrum Kultury.

Karta walk:

Artur Mroczek vs. Marcin Freitag

Paweł Żelazowski vs. Mateusz Sablik

Wojciech Sokólski vs. Patryk Starzyński

Łukasz Grochowski vs. Arbi Shamaev

Kamil Łebkowski vs. Sebastian Kujawiak

Sebastian Solarz vs. Marcin Bartosiński

Michał Bartoszewicz vs. Gevorg Vardanyan

Lena Tkhorevska vs. Sylwia Juśkiewicz

Walki amatorskie:

Mariusz Rygalski vs Kacper Osiecki

Dawid Kosiorek vs Milano Paczkowski

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.