MMA. Dziesiąta pozycja Łebkowskiego

Kamil Łebkowski w najnowszym rankingu MMA w kategorii featherweight (kategoria piórkowa, 66 kg) znalazł się na dziesiątym miejscu. W porównaniu z poprzednim rankingiem jest to spadek o dwie pozycje.
Zawodnik MMA z �uromina Kamil �ebkowski

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

W najnowszym zestawieniu sporządzonym przez redaktorów serwisu mmarocks.pl jest sporo zmian w kategorii featherweight. Jest to drugi ranking w tym roku. Waga piórkowa, która z racji występów Kamila Łebkowskiego jest najbardziej interesująca dla kibiców z powiatu żuromińskiego ma nowego lidera. Jest nim Anzor Azhiev, który walczył ostatnio z Pavlem Svobodą na KSW 22. Tuż za jego plecami plasują się Sebastian Romanowski i Krzysztof Klaczek. Żurominianin Kamil Łebkowski, zawodnik MMA Okniński Team spadł w tej klasyfikacji o dwie pozycje. Aktualnie plasuje się na dziesiątym miejscu. Kamil Łebkowski od ostatniego notowania rankingu wagi piórkowej, w którym został sklasyfikowany na ósmej pozycji nie walczył. Jego walka z piątym wtedy Januszem Staszewskim w Międzyrzecu Podlaskim została odwołana. Szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności „Bomba” będzie miał już 19 kwietnia. Wtedy na gali Profesjonalnej Ligi MMA zmierzy się z Jackiem Wojnickim. Relację z całej gali przeprowadzi Orange Sport.

W innych kategoriach na czele nie było wielkich zmian. W swoich kategoriach wagowych nadal prowadzą m.in. w wadze do 93 kg Jan Błachowicz, w wadze do 84 kg Mamed Chalidow, a w wadze do 77 kg Aslambek Saidow.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.