MŁODZIEŻ NA NAGRANIU TELEWIZYJNEGO SHOW

INFORMACJE\ Najstarsi uczniowie żuromińskiej „Dwójki” wzięli udział w nagraniu finałowego odcinka telewizyjnego show „All together now”.

We wtorek, 12 marca, 45 uczniów klas ósmych i trzecich oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 2 w Żurominie pojechało na nagranie finałowego odcinka telewizyjnego show „All together now – śpiewajmy razem”.

– Uczniowie spędzili około 6 godzin w studiu telewizyjnym poznając kulisy powstawania popularnego na kanałach telewizji Polsat programu telewizyjnego – informuje nas dyrektor szkoły Piotr Babiuch. Choć trwało to długo, młodzież nie wykazywała zniecierpliwienia, przeciwnie rozpromieniona entuzjazmem dzielnie znosiła trudy nagrywania programu. Wizyta w studiu nagrań była też niebywałą okazją do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z celebrytami i gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej. Młodzież spotkała m.in. Beatę Kozidrak i Olę Szwed, a także Mariusza Kałamagę z kabaretu Łowcy B. – Jego spontaniczne reakcje z jednej strony oraz perfekcjonizm z drugiej uświadomiły naszym uczniom, mam taką nadzieję, jak wymagająca jest praca w telewizji. I nie chodzi tu o wymagania, które stawiają nam inni, ale wymagania, które musimy sami sobie stawiać, aby osiągać osobiste cele – dodaje Babiuch.

– Dzięki uczestnictwu w nagrywaniu programu my dzisiaj już wiemy, kto jest finalistą II edycji tego programu. Ale skrywamy tę tajemnicę – informuje dyrektor. Jednocześnie dziękuje wicedyrektor Marzenie Staroń a także Agnieszce Kaźmierczak i Beacie Ogrodowczyk za zorganizowanie wyjazdu i całą logistykę.

Babiuch zaznacza, że wyjazd bardzo spodobał się młodzieży i zaraz po nagraniu wtorkowego odcinka zapytali o możliwość ponownego udziału w podobnym wydarzeniu. – Przed nami jednak egzaminy i one są najważniejsze. Marzy mi się, aby podobny wyjazd zorganizować dla rodziców dzieci naszej szkoły. Jestem przekonany, że przyczyniłby się on do jeszcze większej integracji naszego środowiska lokalnego oraz zapewniłaby niezapomniane chwile – kończy dyrektor placówki.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.