Młodzi artyści z Zielunia

Choinkowa zabawa odbyła się w Zieluniu. W tamtejszej szkole ramię w ramię bawili się i najmłodsi z zerówki i najstarsi gimnazjaliści. Do dzieci przyszedł również Mikołaj.
Dzieci ze szko�y w Zieluniu podczas zabawy choinkowej

redakcja@kurierkurierzurominski.pl

W Zespole Szkół w Zieluniu dnia 14.01.2012 r. odbyła się zabawa choinkowa. Dzieci z klas O, I, II, III wraz z wychowawcami (B. Bartykowska, J. Woźniak, J. Sinacka, E. Geszczyńska, E. Finkowska) przygotowały program artystyczny. W trakcie występów uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, aktorskie i wokalne.

Uroczystość uświetniły występy uczniów, którzy śpiewali i grali na gitarach.

Na zieluńską choinkę przybyli Wójtowie Gminy Lubowidz: Krzysztof Ziółkowski i jego zastępca Rafał Woźnowski.

Dyrektor Zespołu Szkół Marzena Kąpińska przywitała wszystkich przybyłych licznie rodziców, uczniów, dziadków i mieszkańców Zielunia i okolicznych miejscowości.

Głos zabrali również Wójtowie, którzy podziękowali dzieciom i nauczycielom za przygotowanie uroczystości. Ufundowali wszystkim dzieciom słodycze.

Po występach odbyła się zabawa taneczna, w trakcie której przybył do dzieci Mikołaj z prezentami. Prezenty zakupiła Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Zieluniu. Rada Rodziców zorganizowała również poczęstunek dla wszystkich przybyłych rodziców, nauczycieli i gości. Zabawa trwała do późnego wieczora, zakończyła się świętowaniem najstarszych uczniów w szkole, czyli gimnazjalistów, którzy pokazali, że potrafią się świetnie bawić.

[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.