Ostatnia studniówka 2014

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych zakończyli cykl studniówek w naszym powiecie. W sobotę 8 stycznia uczniowie żuromińskiej szkoły znakomicie bawili się w Sali bankietowej Amorek.
Prezentacje klas maturalnych

Maciej Zaremba

redakcja@kurierkurierzurominski.pl

Studniówka uczniów z Zespołu Szkół ponadgimnazjalnych w Żurominie to czwarta, ostatnia studniówka w naszym powiecie.

Rozpoczęła się tradycyjnie. Najpierw przemawiali uczniowie, potem dyrektor Wojciech Smoliński. Odczytany został list od starosty Janusza Welenca. Później uczniowie zaprezentowali tradycyjnego poloneza. Z kolei zabawa rozpoczęła się wspólnym tańcem uczniów z nauczycielami. Uczniowie poprosili do tańca swoich pedagogów, wręczając im, jako wyraz wdzięczności, białe róże.

Najstarsi uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych imienia Jana Pawła II podziękowali także swoim wychowawcom Piotrowi Oleksiakowi (IV OP), Annie Wronkowskiej (IV TH), Piotrowi Zgorzelskiemu (IV TM) oraz Wojciechowi Góralskiemu i Wojciechowi Smolińskiemu (IV TI). Ta część uroczystości mogła zapaść w pamięć uczestnikom balu. Przemówienia były wzruszające i wesołe. A w oczach nauczycieli pojawiły się łzy wzruszenia. Uczniowie, jak zgodnie mówili, długo pamiętać będą swoich wychowawców:

Nam najbardziej do gustu przypadł prezent dla wychowawcy klasy IV OP Piotra Oleksiaka, który przebrany został w koszykarską koszulkę rodem z NBA. Nauczycielowi języka angielskiego z kolei podziękowano, jakże by inaczej, po angielsku. Łez wzruszenia nie kryła podczas podziękowań Anna Wronkowska.

Dodać jeszcze trzeba, że na studniówce ZSP, jak nigdzie indziej, dopisali zaproszeni goście. Przyznać jednak trzeba, że uczniowie trafili osobiście do każdej zaproszonej osoby, czego i my, redakcja Kuriera, doświadczyliśmy.

Uczniowie bawili się znakomicie przy muzyce zespołu Cristal. Do rana.

Prezentujemy zdjęcia dzięki uprzejmości firmy Sylwia Dąbrowska Fotografia

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.