PIĘĆ TRAFIEŃ BIEŻUŃSKIEJ WKRY

PIŁKA NOŻNA\Wkra Bieżuń pokonała na własnym terenie GKS Strzegowo w spotkaniu 11 kolejki ciechanowsko-ostrołęckiej Ligi Okręgowej 5:0. Aż cztery trafienia na swoim koncie zanotował Maciej Watkowski. Bieżuń zyskuje punkty.

Wkra Bieżuń była wyraźnym faworytem w spotkaniu 11 kolejki ciechanowsko-ostrołęckiej Ligi Okręgowej przeciwko Gminnemu Klubowi Sportowemu Strzegowo. Goście przed meczem w Bieżuniu zgromadzili na swoim koncie siedem punktów, a to dawało pozycję trzecią od końca. Wkra za to miała siedemnaście punktów i plasowała się w środku stawki. Od początku swój styl gry rywalom narzucili bieżunianie, a za sprawą swojego lidera przewagę przekuwali w bramki. Maciej Watkowski, bo o nim mowa znów został bohaterem swojej drużyny. Podopieczny trenera Roberta Piotrowskiego w całym spotkaniu wpisał się na listę strzelców aż cztery razy. Najpierw w 11 minucie otworzył wynik, później w 28 podwyższył go na 2:0. Kolejne bramki zdobywał w ostatnim kwadransie – w 75 i 87 minucie. Premierową bramkę w seniorach Wkry Bieżuń zaliczył Konrad Bieranowski. Nowy gracz Wkry trafił do siatki jako pierwszy w drugiej części gry.

Wkra Bieżuń – GKS Strzegowo 5:0 (2:0)

Bramki: Watkowski 11, 28, 75, 87 min., Bieranowski 57 min.

Skład: Retkowski- Baca, Budzich, Gręda, Leśniewski, Brzemiński, M.Dudek, Dudek, Budziński, Watkowski, Rutecki.

Sona Nowe Miasto – KS CK Troszyn 0:5

Iskra Krasne – Wkra Sochocin 4:0

Ostrovia Ostrów Maz. – Tęcza Ojrzeń 3:1

Orzyc Chorzele – Kryształ Glinojeck 1:3

Nadnarwianka Pułtusk – PAF Płońsk 4:0