PIOTR KOŁACIŃSKI ODCHODZI Z DEKORGLASSU DZIAŁDOWO

Zarząd Dekorglassu Działdowo nie zdecydował się na kontynuowanie współpracy z Piotrem Kołacińskim. Trener opuszcza klub po dziesięciu latach pracy.

To właśnie brązowy medal mistrzostw Polski w tenisie stołowym miał być powodem zakończenia współpracy ze szkoleniowcem wywodzącym się z Żuromina. Władze Dekorglassu Działdowo mierzyły w krążek w kolorze złotym. Odpadnięcie w półfinałowej fazie rozgrywek i według włodarzy tylko brązowy medal, mimo historycznego wyniku w rozgrywkach Europejskiej Unii Tenisa Stołowego, zaważył.

– Oficjalnie poinformowano mnie, że kontrakt, który wygasł z końcem czerwca, nie zostanie przedłużony – informuje w rozmowie z PAP Piotr Kołaciński i dodaje – oczywiście, zdaję sobie sprawę, że powodem rozstania jest brak awansu do finału superligi, ale to jednak był najlepszy sezon w historii Dekorglassu. Zapisaliśmy się na kartach europejskiego tenisa stołowego. Dlatego odchodzę z podniesioną głową, aczkolwiek biorę też na siebie odpowiedzialność za porażkę w półfinale zmagań ligowych – kończy.

Piotra Kołacińskiego na stanowisku trenera ma zastąpić Czech Jiri Vrablik.

Olgierd Markowski

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.