Piłka halowa. O tytuł walczą trzy drużyny

Arizona nie obroni tytuły sprzed roku. Piłkarze z Sierpca prezentują się fatalnie i w miniony weekend znów nie potrafili wygrać. Mają na swoim koncie aż pięć porażek. W walce o końcowy triumf pozostały trzy drużyny.

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Arizona – Orion

Początkowo każdy cios Orionu spotykał się z natychmiastową odpowiedzią Arizony. Z czasem jednak bramki zdobywali już tylko piłkarz Orion i to oni pozbawili definitywnie szans na obronę tytułu rywali, sami zaś potwierdzili swoje mistrzowskie aspiracje.

Arizona – FC Piorun

Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu piłkarzy FC Piorun. Sześć bramek wystarczyło do zwycięstwa. Natomiast Arizona tak jak w tegorocznej edycji BLHPN tak i w tym meczu zagrała słabo. Stać ich było na zaledwie jednego gola.

Genclerbirligi – UG Rościszewo

Bieżuński zespół Genclerbirligi nie potrafił pokonać Urzędu Gminy Rościszewo. Piłkarze z Rościszewa byli skuteczniejsi pod bramką przeciwnika i zapisali na swoim koncie trzy punkty. Sprawiając, że Genclerbirligi tym razem powalczy jedynie o obronę szóstej lokaty na koniec halowej ligi, sami zaś powalczą wyższe lokaty.

Oldboy Bieżuń – Arizona

By do końca walczyć o zwycięstwo w lidze Oldboy Bieżuń nie mógł stracić punktów. Bieżunianie nie pozwolili sobie na chwilę dekoncentracji i od pierwszych minut grali bardzo pewnie. Skuteczni w ofensywie, pewni w defensywie wygrali spotkanie 5:1.

Orion – Wojt-złom

Orion bez problemu pokonał ostatnią drużynę ligi. Wprawdzie pozwolił sobie na stratę aż pięciu bramek to sam zdobył ich aż trzynaście. Tak wysokie zwycięstwo sprawiło, że Orion zajmuje teraz drugą pozycję w lidze.

Wyniki:

Arizona – FC Piorun 1:6

Arizona – Orion 2:7

Genclerbirligi – UG Rościszewo 2:4

Oldboy Bieżuń – Arizona 5:1

Orion – Wojt-złom 13:5

Tabela:

1. OVB Oldboy Żuromin 5 15 36-10

2. Orion 5 13 29-12

3. Oldboy Bieżuń 5 13 18-5

4. UG Rościszewo 5 9 27-22

5. FC Piorun 4 9 16-12

6. Genclerbirligi 6 3 17-22

7. Arizona Sierpc 5 0 12-32

8. Wojt-złom 6 0 13-51

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.