Piłka halowa. OVB Oldboy uzyskuje przewagę

Piłkarze OVB Oldboy Żuromin z kompletem zwycięstw liderują Bieżuńskiej Lidze Halowej Piłki Nożnej. W minionej kolejce zmietli z parkietu kolejnych rywali, w dwóch meczach aplikując aż osiemnaście bramek, tracąc zaledwie dwie. Dzięki remisowi Orionu z Oldboy Bieżuń żurominianie uzyskali przewagę nad rywalami
Genclerbirligi wygra�o pierwsze spotkanie

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

[b]Wojt-złom – OVB Oldboy Żuromin[/b]

Wojt-złom dobrze prezentował się przez 20 minut. Do tego momentu stawiał rywalom dzielny opór. Później górę wzięło doświadczenie i OVB wygrało bardzo spokojnie i wysoko.

[b]

Oldboy Bieżuń – UG Rościszewo[/b]

Doskonale ułożyło się to spotkanie dla bieżunian. Szybko zdobyta bramka ustawiła mecz. Oldboje cofnęli się na własną połowę i czyhali na kontratak. Okazje te nadarzyły się w drugiej połowie, kiedy rywale, chcąc zdobyć wyrównującą bramkę, atakowali większą ilością graczy. Bieżunianie jeszcze trzykrotnie skarcili przeciwnika. Rościszewo w końcówce zdobyło bramkę honorową.

[b]Genclerbirligi – Wojt-złom[/b]

Genclerbirligi, mimo że prowadziło już 4:1, nie wygrało tego spotkania łatwo. Rywale potrafili odrobić trzybramkową stratę. Grali bardzo ambitnie, ale z każdą minutą brakowało im sił. Końcówka należała do „Zjednoczenia młodych” jak tłumaczona jest nazwa tego tureckiego klubu. Genclerbirligi wygrało 8:5.

[b]OVB Oldboy Żuromin – UG Rościszewo[/b]

Bardzo spokojne i wysokie zwycięstwo odnieśli żuromińscy oldboje. Od początku kontrolowali boiskowe wydarzenia i gdyby tylko wykorzystywali wszystkie swoje sytuacje wynik mógłby być zdecydowanie wyższy. Ozdobą spotkania była natomiast honorowa bramka dla Urzędu Gminy w Rościszewie. Po strzale z ostrego kąta piłka trafiła w okienku bramki strzeżonej przez [b]Jakubowskiego.

Orion – Oldboy Bieżuń[/b]

Wiele emocji przyniosło ostatnie spotkanie tej kolejki. Doświadczona drużyna z Bieżunia wyszła na prowadzenie i długo kontrolowała przebieg spotkania. Defensorzy rozbijali ataki Orionu, ale na trzy minuty przed końcem Wiśniewskiemu udało się złamać obronę oldbojów. W sytuacji sam na sam nie pomylił się i wyrównał stan rywalizacji.

[b]Wyniki:[/b]

Wojt-złom – OVB Oldboy Żuromin 1:7

Oldboy Bieżuń – UG Rościszewo 4:1

Genclerbirligi – Wojt-złom 8:5

OVB Oldboy Żuromin – UG Rościszewo 11:1

Orion – Oldboy Bieżuń 1:1

Tabela:

1. OVB Oldboy Żuromin 5 15 36-10

2. Oldboy Bieżuń 4 10 13-4

3. Orion 3 7 9-5

4. UG Rościszewo 4 6 23-21

5. FC Piorun 3 6 10-11

6. Genclerbirligi 5 3 15-18

7. Arizona Sierpc 2 0 8-14

8. Wojt-złom 5 0 8-38

[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.