Piłka halowa. Orion triumfatorem II edycji

Uważani za jednych z głównych faworytów piłkarze Orion wygrali II edycję Bieżuńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej, tuż za ich plecami znalazły się zespoły Oldboy Bieżuń i OVB Oldboy Żuromin. Niespodzianek na podium nie było, choć kolejność miejsc ważyła się do samego końca.
Zwyci�zcy II edycji BLHPN

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Piłkarze halowi zespołu Orion triumfowali w drugiej edycji BLHPN. Zwycięstwo to wydarli w ostatniej kolejce, notując dwa bardzo dobre występy.

– Bardzo cieszy nas to zwycięstwo – mówi kapitan zespołu Robert Rochoń. Pokazaliśmy, że jesteśmy bardzo dobrą drużyną, z którą trzeba się liczyć. Cała impreza zorganizowana była bardzo dobrze, mamy nadzieję na powtórkę w przyszłym roku. Będziemy chcieli obronić tytuł – dodał.

Orion zapewnił sobie zwycięstwo w ostatniej kolejce dwoma znakomitymi występami. Obydwa pojedynki – z Urzędem Gminy Rościszewo oraz z OVB Oldboy Żuromin rozstrzygnęli bardzo łatwo. Wysokie zwycięstwa zapewniły lepszą różnicę bramkową nad drugim w tabeli zespołem Oldboy Bieżuń. Bieżunianie na ostatniej prostej również pokazali się z dobrej strony i niewiele zabrakło, aby to oni mogli się cieszyć i unieść puchar za zwycięstwo. Przed ostatnią kolejką Bieżuńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej najbliżej triumfu była drużyna OVB Oldboy Żuromin. To właśnie żurominianie przewodzili stawce, ale do rozegrania zostały im dwa spotkania z bezpośrednimi kandydatami do zwycięstwa. Obydwa zakończyły się porażką i w efekcie żuromińscy gracze uplasowali się na trzeciej pozycji.

– Poziom rywalizacji był dość wysoki, ale mnie osobiście zaskoczyła postawa Arizony. Zwycięzcy z poprzedniej edycji zaprezentowali się słabo. Zaskoczony jestem także wysokim miejsce Oldbojów z Bieżunia – ocenia kapitan zwycięzców.

[b]

Wyróżnienia indywidualne[/b]

Oprócz drużyn organizatorzy docenili także samych zawodników. Najlepszym strzelcem z dwudziestoma trafieniami okazał się Robert Rochoń, a najlepszym bramkarzem został Marek Kubiński. Król strzelców i najlepszy bramkarz otrzymali pamiątkowe statuetki oraz piłki adidasa przygotowane na Euro 2012 nagrody zapewnił organizator Hala Sportowa w Bieżuniu.

[b]

Wyniki:[/b]

Orion- OVB Oldboy Żuromin 6:1

Orion – UG Rościszewo 7:0

Oldboy Bieżuń – FC Piorun 4:2

Oldboy Bieżuń – OVB Oldboy Żuromin 5:2

FC Piorun – UG Rościszewo 4:2

Wojt-Złom – Arizona 4:8

Arizona – Genclerbirligi 2:2

[b]

Tabela:[/b]

1. Orion 7 19

2. Oldboy Bieżuń 7 19

3. OVB Oldboy Żuromin 7 15

4. FC Piorun 7 12

5. UG Rościszewo 7 9

6. Genclerbirligi 7 4

7. Arizona Sierpc 7 4

8. Wojt-złom 7 0

[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.