Piłka halowa. Status quo

Bez zmian na czele tabeli Powiatowej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Mimo, że Arizona w tej kolejce pauzowała nadal przewodzi w tabeli.

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

[b]

OVB Oldboy Żuromin – Viva Sport[/b]

Zespół Viva Sport okazał się lepszy od będących w słabszej kondycji fizycznej, po rozegranym dzień wcześniej turnieju w Mławie, OVB Oldboy Żuromin. Viva Sport od początku prowadził i nie oddał zwycięstwa. Zaaplikował rywalom osiem bramek tracąc przy tym pięć.

[b]Gosp. Ogr. Karpińscy – PSP Żuromin [/b]

Pierwsze punkty dla żuromińskich strażaków. Pokonali oni inną żuromińską drużynę piłkarzy Gospodarstwa Ogrodniczego Karpińscy 2:6. PSP Żuromin wykorzystywali swoje okazje pod bramką niemiłosiernie, rywale choć również mieli swoje okazje nie potrafili pokonać rywala.

[b]Oldboy Bieżuń – OVB Oldboy Żuromin[/b]

Mecz niezwykle wyrównany. Bieżunianie za każdym razem wychodzili na prowadzenie, OVB goniło rywala. Jednak w samej końcówce gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Żuromińscy oldboje grali w osłabieniu i rywal to skrzętnie wykorzystał.

[b]

Viva Sport – Gosp. Ogr. Karpińscy[/b]

Mecz bez historii. Wicelider tabeli niepodzielnie rządził na pakiecie. Strzelił aż dziesięć bramek tracąc tylko jedną. Zwycięstwo to pozwoliło Viva Sport zdobyć kolejne tego dnia trzy punkty. Po czterech meczach mają ich już dziewięć.

[b]Orion – Oldboy Bieżuń[/b]

Spotkanie to zapowiadało się niezwykle ciekawie. Obydwie drużyny liczyły na zwycięstwo i jak to zwykle bywa w takiej rywalizacji padł remis. Remis w dziwnych okolicznościach. Piłkarze Oldboy Bieżuń mieli rywala „na widelcu”. Do przerwy prowadzili 0:4, aby do końca drżeć o choćby punkt. Orion strzelił pięć bramek wyszedł na prowadzenie, ale go nie utrzymał. Oldboje wyrównali w samej końcówce.

[b]

OVB Oldboy Żuromin – PSP Żuromin[/b]

Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Prowadzili raz jedni, raz drudzy, ale ostatecznie zwyciężyli piłkarze OVB Oldboy, którzy potrafili wyjść z opresji i z niekorzystnego dla siebie wyniku 2:4, wyciągnąć na 6:4. Zawodnicy Państwowej Straży Pożarnej walczyli do końca, ale rezultatu na swoją korzyść nie zmienili. Udało im się zmniejszyć rozmiary porażki.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.