Piłka nożna. Derby w październiku

Ciechanowsko-Ostrołęcki Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz na sezon 2013/2014. Pierwsze mecze "okręgówki" odbędą się 14 sierpnia. Bieżunianie zagrają na wyjeździe z Wieczfnianką, Boruta uda się do Glinojecka na mecz z tamtejszym Kryształem. Derby powiatu żuromińskiego odbędą się 5 października, gospodarzem będzie Boruta.
Derby powiatu rozegrane zostan� na pocz�tku pa�dziernik

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

1. kolejka – 14.08.2013

Kryształ Glinojeck – Boruta Kuczbork

Wkra Sochocin – CK Troszyn

Mazowsze Jednorożec – Nadnarwianka Pułtusk

Wieczfnianka Wieczfnia – Wkra Bieżuń

Tęcza Ojrzeń – Żbik Nasielsk

Makowianka Maków – Tęcza Łyse

Iskra Krasne – Sona Nowe Miasto

Gladiator Słoszewo – Korona Szydłowo

2. kolejka – 17.08.2013

CK Troszyn – Mazowsze Jednorożec

Nadnarwianka Pułtusk – Wieczfnianka Wieczfnia

Wkra Bieżuń – Tęcza Ojrzeń

Boruta Kuczbork – Korona Szydłowo

Żbik Nasielsk – Makowianka Maków

Tęcza Łyse – Iskra Krasne

Sona Nowe Miasto – Gladiator Słoszewo

Kryształ Glinojeck – Wkra Sochocin

3. kolejka – 24.08.2013

Wkra Sochocin – Boruta Kuczbork

Makowianka Maków – Wkra Bieżuń

Tęcza Ojrzeń – Nadnarwianka Pułtusk

Wieczfnianka Wieczfnia – CK Troszyn

Mazowsze Jenorożec – Kryształ Glinojeck

Iskra Krasne – Żbik Nasielsk

Gladiator Słoszewo – Tęcza Łyse

Korona Szydłowo – Sona Nowe Miasto

4. kolejka – 31.08.2013

Boruta Kuczbork – Sona Nowe Miasto

Tęcza Łyse – Korona Szydłowo

Żbik Nasielsk – Gladiator Słoszewo

Wkra Bieżuń – Iskra Krasne

Nadnarwianka Pułtusk – Makowianka Maków

CK Troszyn – Tęcza Ojrzeń

Kryształ Glinojeck – Wieczfnianka Wieczfnia

Wkra Sochocin – Mazowsze Jednorożec

5. kolejka – 04.09.2013

Mazowsze Jednorożec – Boruta Kuczbork

Wieczfnianka Wieczfnia – Wkra Sochocin

Tęcza Ojrzeń – Kryształ Glinojeck

Makowianka Maków – CK Troszyn

Iskra Krasne – Nadnarwianka Pułtusk

Gladiator Słoszewo – Wkra Bieżuń

Korona Szydłowo – Żbik Nasielsk

Sona Nowe Miasto – Tęcza Łyse

6. kolejka – 07.09.2013

Boruta Kuczbork – Tęcza Łyse

Żbik Nasielsk – Sona Nowe Miasto

Wkra Bieżuń – Korona Szydłowo

Nadnarwianka Pułtusk – Gladiator Słoszewo

CK Troszyn – Iskra Krasne

Kryształ Glinojeck – Makowianka Maków

Wkra Sochocin – Tęcza Ojrzeń

Mazowsze Jednorożec – Wieczfnianka Wieczfnia

7. kolejka – 14.09.2013

Wieczfnianka Wieczfnia – Boruta Kuczbork

Tęcza Ojrzeń – Mazowsze Jednorożec

Makowianka Maków – Wkra Sochocin

Iskra Krasne – Kryształ Glinojeck

Gladiator Słoszewo – CK Troszyn

Korona Szydłowo – Nadnarwianka Pułtusk

Sona Nowe Miasto – Wkra Bieżuń

Tęcza Łyse – Żbik Nasielsk

8. kolejka – 21.09.2013

Boruta Kuczbork – Żbik Nasielsk

Wkra Bieżuń – Tęcza Łyse

Nadnarwianka Pułtusk – Sona Nowe Miasto

CK Troszyn – Korona Szydłowo

Kryształ Glinojeck – Gladiator Słoszewo

Wkra Sochocin – Iskra Krasne

Mazowsze Jednorożec – Makowianka Maków

Wieczfnianka Wieczfnia – Tęcza Ojrzeń

9. kolejka – 28.09.2013

Tęcza Ojrzeń – Boruta Kuczbork

Makowianka Maków – Wieczfnianka Wieczfnia

Iskra Krasne – Mazowsze Jednorożec

Gladiator Słoszewo – Wkra Sochocin

Korona Szydłowo – Kryształ Glinojeck

Sona Nowe Miasto – CK Troszyn

Tęcza Łyse – Nadnarwianka Pułtusk

Żbik Nasielsk – Wkra Bieżuń

10. kolejka – 05.10.2013

Boruta Kuczbork – Wkra Bieżuń

Nadnarwianka Pułtusk – Żbik Nasielsk

Ck Troszyn – Tecza Łyse

Kryształ Glinojeck – Sona Nowe Miasto

Wkra Sochocin – Korona Szydłowo

Mazowsze Jednorożec – Gladiator Słoszewo

Wieczfnianka Wieczfnia – Iskra Krasne

Tęcza Ojrzeń – Makowianka Maków

11. kolejka – 12.10.2013

Makowianka Maków – Boruta Kuczbork

Iskra Krasne – Tęcza Ojrzeń

Gladiator Słoszewo – Wieczfnianka Wieczfnia

Korona Szydłowo – Mazowsze Jednorożec

Sona Nowe Miasto – Wkra Sochocin

Tęcza Łyse – Kryształ Glinojeck

Żbik Nasielsk – CK Troszyn

Wkra Bieżuń – Nadnarwianka Pułtusk

12. kolejka – 19.10.2013

Boruta Kuczbork – Nadnarwianka Pułtusk

Ck Troszyn – Wkra Bieżuń

Kryształ Glinojeck – Żbik Nasielsk

Wkra Sochocin – Tęcza Łyse

Mazowsze Jednorożec – Sona Nowe Miasto

Wieczfnianka Wieczfnia – Korona Szydłowo

Tęcza Ojrzeń – Gladiator Słoszewo

Makowianka Maków – Iskra Krasne

13. kolejka – 26.10.2013

Iskra Krasne – Boruta Kuczbork

Gladiator Słoszewo – Makowianka Maków

Korona Szydłowo – Tęcza Ojrzeń

Sona Nowe Miasto – Wieczfnianka Wieczfnia

Tęcza Łyse – Mazowsze Jednorożec

Żbik Nasielsk – Wkra Sochocin

Wkra Bieżuń – Kryształ Glinojeck

Nadnarwianka Pułtusk – CK Troszyn

14. kolejka – 31.10.2013

Boruta Kuczbork – CK Troszyn

Kryształ Glinojeck – Nadnarwianka Pułtusk

Wkra Sochocin – Wkra Bieżuń

Mazowsze Jednorożec – Żbik Nasielsk

Wieczfnianka Wieczfnia – Tęcza Łyse

Tęcza Ojrzeń – Sona Nowe Miasto

Makowianka Maków – Korona Szydłowo

Iskra Krasne – Gladiator Słoszewo

15. kolejka – 09.11.2013

Gladiator Słoszewo – Boruta Kuczbork

Korona Szydłowo – Iskra Krasne

Sona Nowe Miasto – Makowianka Maków

Tęcza Łyse – Tęcza Ojrzeń

Żbik Nasielsk – Wieczfnianka Wieczfnia

Wkra Bieżuń – Mazowsze Jednorożec

Nadnarwianka Pułtusk – Wkra Sochocin

CK Troszyn – Kryształ Glinojeck

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.