Piłka nożna. Grabowski zabiera trzy punkty „Boruciarzom”

Boruta Kuczbork nie utrzymała prowadzenia w spotkaniu z Mazowszem Jednorożec. W końcowym fragmencie meczu przebudził się napastnik gości, jeden z najskuteczniejszych piłkarzy ligi Adam Grabowski i wyrównał stan rywalizacji. Boruta Kuczbork zremisowała z Mazowszem Jednorożec 2:2.
Boruta � Mazowsze kadr z meczu

Mocny początek Boruty

Od mocnego uderzenia zaczęli spotkanie z Mazowszem Jednorożec piłkarze Boruty Kuczbork. Już w czwartej minucie spotkania powinni prowadzić. Mocne uderzenie Rafała Markiewicza z rzutu wolnego zdołał odbić bramkarz, ale pierwszy do piłki dopadł Marcin Reks. Dobitka skrzydłowego była niecelna. Chwilę później swoją szansę na bramkę miał Krzysztof Deka. Niestety strzał głową zatrzymał się na słupku.

Odpowiedź Mazowsza

Po niecałym kwadransie przebudzili się goście i po ładnej akcji sam na sam z Kauerem znalazł się Grabowski. Dobrze jednak spisał się bramkarz gospodarzy, ratując swój zespół przed utratą bramki. Niestety w 23 minucie nie miał już nic do powiedzenia. Błędy w kryciu przy stałym fragmencie gry spowodowały, że Rafał Gąska mógł wpisać się na listę strzelców.

Dwa gole gospodarzy

Po przerwie Boruta wyszła na boisko bardzo zmotywowana. Zanim jednak piłkarze Mariusza Kołakowskiego trafili do siatki, to zmarnowali kilka dogodnych okazji. Ponownie w dobrej sytuacji nie popisał się Reks, pudłował także Deka. Ostatecznie wyrównanie drużynie gospodarzy celnym strzałem zapewnił Rafał Markiewicz. Na tym jednak nie był koniec, bo Kuczbork poszedł za ciosem i za sprawą Rafała Balcerzaka objął prowadzenie.

Grabowski daje o sobie znać

Niestety w samej końcówce, jedna z nielicznych akcji w tej części spotkania piłkarzy Mazowsza daje wyrównanie. Jeden z najskuteczniejszych piłkarzy w Lidze Okręgowej Adam Grabowski dał o sobie znać. Wymanewrował obrońcę, a później precyzyjnym strzałem pokonał Mariusza Kauera. Na odrobienie strat zabrakło już czasu. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę czerwone kartki otrzymali po jednym ze starć bramkarz Mazowsza i Rafał Balcerzak.