Piłka nożna. Mistrzynie z Żuromina

Dziewczęta z żuromińskiego „ogólniaka” podobnie jak ich koledzy ze szkoły wywalczyły tytuł najlepszej drużyny rejonu ciechanowskiego. Na turnieju w Mławie nasze panie odniosły trzy zwycięstwa, raz wynik pozostał nierozstrzygnięty.
fot. Zbiory prywatne

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Równie dobrze jak w turnieju powiatowym na zawodach rejonowych zaprezentowały się piłkarki żuromińskiego Liceum Ogólnokształcącego. Podopiecznie Anetty Fodrowskiej na turnieju w Mławie nie poniosły porażki. Nasze panie już w pierwszym meczu z ZS nr 3 Mława pokazały, że będą liczyły się w walce o końcowe zwycięstwo. Wprawdzie straciły jedną bramkę, ale strzeliły trzy. Kolejne dość wyrównane spotkania również udało się wygrać. Najpierw z Płońskiem 1:0, a potem wyżej, bo 2:0 szkołę z Ciechanowa. W ostatnim meczu z Liceum Ogólnokształcącym w Mławie padł remis, czym zawodniczki z Żuromina przypieczętowały swoje zwycięstwo. Po mistrzach rejonu mamy, więc także mistrzynie.

[b]

Skład:[/b] Paulina Gapa, Aleksandra Dobies, Anita Chęcińska, Izabela Grablewska, Marta Lejza, Małgorzata Pekról, Marta Lubaczewska, Katarzyna Spychała

Trener: Anetta Fodrowska

[b]Wyniki:[/b]

LO Żuromin – ZS Nr 3 Mława 3:1

LO Żuromin – ZS Nr 1 Płońsk 1:0

LO Żuromin – ZS Nr 2 Ciechanów 2:0

LO Żuromin – LO Mława 1:1

[b]Tabela:[/b]

1. LO Żuromin 4 10 7-2

2. ZS Nr 1 Płońsk 4 9 6-4

3. LO Mława 4 7 4-3

4. ZS Nr 2 Ciechanów 4 3 2-6

5. ZS Nr 3 Mława 4 0 2-7

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.