Piłka nożna. OVB Oldboy liderem

Jest nowy lider Bieżuńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Trzy niedzielne zwycięstwa wywindowały OVB Oldboy Żuromin na pierwsze miejsce.
Zesp� Oldboy Bie�u� pauzowa� w tej kolejce

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

FC Piorun – OVB Oldboy Żuromin

Żuromińscy oldboje zawiesili rywalom poprzeczkę wysoko. W pierwszym swoim turniejowym spotkaniu nie dali większych szans FC Piorun. Żurominianie od pierwszego spotkania dają rywalom wyraźny sygnał, że w tym roku będą liczyć się w walce o zwycięstwo końcowe.

Arizona – UG Rościszewo

Triumfatorzy, obrońcy tytuły z ubiegłego sezonu rozpoczęli rywalizację od porażki. Swoich pogromców znaleźli w wyrównanym spotkaniu z Urzędem Gminy Rościszewo. Kibice zobaczyli aż dziewięć trafień. Arizona uległa rywalom 4:5.

Genclerbirligi – FC Piorun

Dobra gra obronna charakteryzowała to wyrównane spotkanie. Obydwie drużyny dobrze wywiązywały się z zadań defensywnych. W ofensywie było już gorzej. Padły trzy bramki. Dwie z nich zdobyli piłkarze FC Piorun i to oni zainkasowali komplet punktów.

Arizona – OVB Oldboy Żuromin

Drugie spotkanie dla Arizony również nie było dobre. Mierzący w końcowe zwycięstwo piłkarze OVB Oldboy byli tego dnia w wysokiej formie i nie dali szans rywalom. Do siatki trafili aż dziewięciokrotnie, tracąc cztery gole.

FC Piorun – Wojt-złom

To spotkanie bez historii. Zdecydowanie lepszym zespołem był Piorun i od pierwszych minut potwierdzał to. Zwycięstwo nie było zagrożone nawet przez moment.

Genclerbirligi – OVB Oldboy Żuromin

Początkowo nic nie zapowiadało emocji. Mimo ambitnej walki Genclerbirligi przegrywało z żuromińskim zespołem kilkoma bramkami. Gra do końca jednak opłacała się, bieżunianie zmniejszyli stratę do jednego gola, ale na odebranie punktów OVB nie było ich stać.

Wyniki:

FC Piorun – OVB Oldboy Żuromin 1:5

Arizona – UG Rościszewo 4:5

Genclerbirligi – FC Piorun 1:2

Arizona – OVB Oldboy Żuromin 4:9

FC Piorun – Wojt-złom 7:1

Genclerbirligi – OVB Oldboy Żuromin 3:4

Tabela:

1. OVB Oldboy Żuromin 3 9 18-8

2. UG Rościszewo 2 6 21-6

3. Oldboy Bieżuń 2 6 8-2

4. Orion 2 6 8-4

5. FC Piorun 3 6 10-11

6. Arizona Sierpc 2 0 8-14

7. Genclerbirligi 4 0 7-13

8. Wojt-złom 3 0 3-23

[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.