Piłka nożna. Odpadli w fazie grupowej

Mimo silnej kadry zawodniczej piłkarze OVB Oldboy Żuromin z XII Mistrzostwami Polski Oldbojów w piłkarskich szóstkach na otwartym stadionie w Szubinie pożegnali się już w fazie grupowej. W trzech spotkaniach nasi gracze ponieśli trzy porażki.
�uromi�scy oldboje trac� bramk� z rzutu karnego w pojedynku z Rypinem

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Już po raz dwunasty w Szubinie (województwo kujawsko-pomorskie), w sobotę 25 czerwca rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Oldbojów w piłkarskich szóstkach na otwartym stadionie. Stadion tamtejszej Szubinianki gościł dwanaście zespołów piłkarskich z całej Polski. Oprócz gospodarzy mogliśmy obserwować m.in. zwycięzców z roku ubiegłego z Zielonej Góry, Oldboy Team Olsztyn, Polonię Chodzież, odlbojów z Koszalina, Wałbrzycha czy Gniezna. Wśród tych zespołów byli również przedstawiciele powiatu żuromińskiego – OVB Oldboy Żuromin. Nasi zawodnicy w tym roku mieli nadzieję na chociażby powtórzenie sukcesu z ubiegłego roku, kiedy to w Szubinie przypadła im piąta pozycja. Niestety tym razem nie powiodło się. Mimo silnej kadry żurominianie nie przebrnęli fazy grupowej. Tam rozegrali trzy spotkania i wszystkie trzy niestety przegrali. Żurominianie nie dali rady oldbojom z Olsztyna ulegając jedną bramka, przegrali z ekipą z Koszalina, w której prym wiódł były zawodnik VFL Bochum i łódzkiego Widzewa Jacek Ratajczak, a także niespodziewanie pokonani zostali przez oldbojów z Rypina i musieli żegnać się z turniejem już po trzech spotkaniach.

Tytuł Mistrzów Polski Oldbojów w piłkarskich szóstkach na otwartym stadionie przypadł piłkarzom z Koszalina, którzy pokonali Polonię Chodzież w rzutach karnych 3:1 (w normalnym czasie 2:2, po dogrywce 3:3), trzecia lokata przypadła w udziale Oldboy Team Olsztyn, który bez problemu rozprawił się z mistrzem z roku ubiegłego z Zielonej Góry.

[u]Skład:[/u] Dariusz Kluskiewicz, Marek Osiecki, Mariusz Barcikowski, Krzysztof Bilicki, Sławomir Dudek, Jarosław Berliński, Arkadiusz Budzyński, Maciej Wojciechowski, Konrad Schinske

[u]

Wyniki:[/u]

OVB Oldboy Żuromin – Oldboy Rypin

OVB Oldboy Żuromin – Oldboy Team Olsztyn 4:5

OVB Oldboy Żuromin – Oldboy Koszalin

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.