Piłka nożna. Odwołane spotkanie

Przymusowy tydzień przerwy w grze miał zespół Boruty Kuczbork. Spotkanie „Boruciarzy” z Gladiatorem Słoszewo zostało odwołane. W ciągu kilku dni Ciechanowsko-Ostrołęcki Związek Piłki Nożnej podejmie decyzję, co do tego spotkania.
Boruta Kuczbork mia�a przymusowy odpoczynek

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Mecz piętnastej kolejki Ligi Okręgowej grupy ciechanowsko-ostrołęckiej pomiędzy Gladiatorem Słoszewo, a Borutą Kuczbork nie odbył się. Nieznany jest oficjalny powód, dlaczego ten mecz nie doszedł do skutku. Za kilka dni COOZPN ma zadecydować co z feralnym pojedynkiem zrobić.

Zawieszone boisko

Spotkanie Gladiatora i Boruty miało odbyć się w sobotę na Stadionie Miejskim w Płońsku. Gospodarze pojedynku, zespół ze Słoszewa, właśnie na tym stadionie miał rozgrywać swoje najbliższe cztery domowe spotkania. To skutek wydarzeń po meczu z Makowianką Maków, po którym to związek zawiesił boisko beniaminka LO.

Trener podał się do dymisji

Piłkarski pojedynek nie doszedł do skutku. W czasie, gdy miał być rozgrywany mecz doszło natomiast do spotkania zarządu klubu i piłkarzy. Na posiedzeniu zarządu do dymisji podał się trener Robert Jadczak, a kilku graczy ogłosiło chęć odejścia z klubu. Jaki będzie dalszy los Gladiatora dowiemy się niebawem.

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.