Piłka nożna. Pięć nowych twarzy w zespole

Wkra Bieżuń przed nowym sezonem zakontraktowała pięciu nowych zawodników. Do kadry zespołu dołączyli Marcin Reks, Piotr Watkowski, Daniel Ziółkowski, Paweł Słabkowski i Piotr Trawczyński. Wszyscy ci gracze będą gotowi na pierwszą kolejkę ligową.
Marcin Reks zagra we Wkrze Bie�u�

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Nowi zawodnicy przed sezonem rozgrywkowym zasilili kadrę bieżuńskiej Wkry. Jest to bramkarz, dwóch obrońców i dwóch pomocników. Z zespołu juniorów dołączył Piotr Trawczyński, który z bardzo dobrej strony pokazywał się w sparingach. Pod okiem Marcina Rokickiego trenuje także Daniel Ziółkowski, który ostatnie pół roku pozostawał bez gry, a wcześniej reprezentował barwy Żaka Szreńsk.

[b]

Bramkarz priorytetem[/b]

Największą bolączką ubiegłego sezonu zespołu Wkry Bieżuń była obsada pozycji bramkarza. Po kontuzji nominalnego golkipera Łukasza Anuszewskiego między słupkami stawali m.in. Jarosław Berliński czy też Zbigniew Krokowski. Teraz sytuacja ma być inna. Nowym bramkarzem zespołu został Paweł Słabkowski. Jest to wychowanek Wkry Żuromin. Przez ostatni czas zawodnik ten miał rozbrat z futbolem. Dziewiętnastoletni zawodnik ma być pierwszym bramkarzem bieżunian.

[b]Z Boruty do Wkry[/b]

Do bieżuńskiego zespołu dołączył także Marcin Reks występujący ostatnio w Borucie Kuczbork lokalnym rywalu Wkry. Skrzydłowy przez cały okres przygotowawczy trenował w Bieżuniu, a formalności zostały już załatwione.

– Sprawę pilotowali nasi działacze. Z tego, co mi wiadomo, Marcin jest już naszym zawodnikiem. Zawodnik miał tylko rozliczyć się ze sprzętu – mówi szkoleniowiec Marcin Rokicki.

Innym zawodnikiem, który w przeszłości występował w Borucie, a w nowym sezonie zagra w Bieżuniu jest obrońca Piotr Watkowski.

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.