Piłka nożna. Piotrowski nie jest już trenerem Wkry

Robert Piotrowski nie jest już trenerem Wkry Żuromin. Po 2,5 roku pracy opuścił to stanowisko. Umowa szkoleniowca wygasła 30 listopada. Zarząd klubu i sam zainteresowany zdecydowali, że nie będą przystępować do negocjacji w sprawie przedłużenia kontraktu.
Robert Piotrowski odchodzi z Wkry

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Po zakończeniu rundy jesiennej sezonu 2011/2012 w klubie z Żeromskiego dochodzi do zmian. Stanowisko trenera po 2,5 roku pracy opuszcza Robert Piotrowski.

– To przemyślana i rozsądna decyzja. To trener odpowiada za wyniki, a jeśli nie ma wyniku, to podaje się do dymisji – stwierdza Robert Piotrowski – Czuję moralny obowiązek dać szansę komuś innemu. Nowy trener to zawsze dodatkowy bodziec dla zawodników i może to pozytywnie wpłynąć na wyniki zespołu – dodaje.

W trakcie piłkarskiej jesieni szkoleniowiec dwukrotnie oddawał się do dyspozycji zarządu. Najpierw po spotkaniu z Kasztelanem Sierpc, a później 11 listopada tuż po przegranym meczu z Tęczą 34 Płońsk. Za każdym razem zarząd nie przyjął dymisji szkoleniowca. Teraz, gdy umowa wygasła, obydwie strony rozstały się.

– To bardzo perspektywiczna drużyna – mówi Piotrowski – Wierzę, że ten zespół złożony z wychowanków, prawie w całości z juniorów za dwa lata będzie najlepszym zespołem z okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego. Wszystkim zawodnikom oraz zarządowi MKS Wkra Żuromin dziękuję za wspólną pracę i życzę dużo sukcesów – kończy Piotrowski.

Kto będzie nowym szkoleniowcem szesnastej drużyny IV ligi mazowieckiej grupy północ niewiadomo. Obecnym włodarzom klubu w najbliższym czasie upływa kadencja, więc bardzo prawdopodobne jest, że zatrudnieniem trenera zajmie się nowy zarząd żuromińskiego klubu.

[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.