Piłka nożna. Rynek transferowy

Z każdym tygodniem rozkręca się transferowa karuzela. Michał Gołębiewski nie zagra w Bieżuniu, Paweł Kukowski nie trafi do Żuromina, zamiast tego w barwach zielono-czerwonych możemy ujrzeć Jakuba Witkowskiego i Dawida Skrzyneckiego.
Micha� Go��biewski nie b�dzie gra� we Wkrze Bie�u�

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

[b]Witkowski i Skrzynecki testowani[/b]

Na ostatnim sparingu żuromińskiej Wkry ponownie pojawili się zawodnicy testowani. Tym razem było to dwóch graczy. Po ostatnim pojedynku kontrolnym podziękowano Damianowi Domeradzkiemu i Marcinowi Gajewskiemu z testowanych pozostał natomiast Jakub Witkowski, a do niego dołączył Dawid Skrzynecki. Z bardzo dobrej strony pokazał się zwłaszcza Dawid Skrzynecki. Dwudziestoletni były zawodnik m.in. III ligowego MKS Kutno, a ostatnio podstawowy zawodnik lidera rozgrywek kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej trzeciej ligi Lecha Rypin dysponuje ogromną szybkością. W spotkaniu z Wkrą Bieżuń zrobił z tego użytek, co rusz nękając rywala akcjami oskrzydlającymi. Ostatnio rozwiązał kontrakt z zespołem Sławomira Suchockiego. Wychowanek Unii Iłów jest teraz wolnym zawodnikiem.

[b]

Gołębiewski zrezygnował[/b]

Michał Gołębiewski nie będzie nowym zawodnikiem Wkry Bieżuń. Piłkarz po rozegraniu kilku spotkań kontrolnych, odbyciu kilku sesji treningowych poinformował, że rezygnuje z gry w piłkę. Jak mówi trener bieżuńskiej jedenastki, piłkarz poinformował, że po półrocznej przerwie związanej z brakiem gry w piłkę nie czuje się na siłach i Wkra nie będzie mogła liczyć na tego gracza jesienią. W ostatnim spotkaniu kontrolnym bieżunianie testowali natomiast środkowego pomocnika. Klub nie chce zdradzać jednak personaliów gracza. Zawodnik ten w spotkaniu nie wypadł jednak najlepiej i nie jest pewne czy otrzyma kolejną szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Kukowski najprawdopodobniej w Lipnie

Paweł Kukowski łączony ostatnio z Wkrą Żuromin najprawdopodobniej nie zagra w klubie z Żeromskiego. Napastnik nie zagra także w zespole, w którym występował w rundzie jesiennej, czyli Wkrze Bieżuń. Wiele wskazuje na to, że wychowanek Lecha Rypin wybrał ofertę zespołu Mień Lipno występującego na co dzień w lidze okręgowej. Po rozmowach z włodarzami trzech zainteresowanych klubów Kukowski miał wybrać ofertę najbardziej korzystną finansowo.

[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.