Piłka ręczna. Wkra Bieżuń. Gospodarze ulegli

Bieżuńska Hala Sportowa gościła zespoły piłki ręcznej. W Bieżuniu odbył się kolejny turniej. Szczypiorniści Wkry Bieżuń, podopieczni Daniela Liszewskiego rozegrali dwa spotkania. Niestety obydwa zakończyły się porażką. Za miesiąc ostatni turniej w Węgrowie.
Szczypiorni�ci Wkry Bie�u� z trenerem Danielem Liszewskim i dyrektor szko�y Barbar� Dobrowolsk�

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Mazowiecka Liga Piłki Ręcznej zawitała na parkiet Bieżuńskiej Hali Sportowej. To właśnie Bieżuń był organizatorem trzeciego turnieju dla młodych szczypiornistów. W hali mogliśmy oglądać zespoły Czarnych Regimin, Agrykoli Warszawa, Kontry Warszawa, Niedźwiadka Węgrów i szczypiornistów gospodarzy.

Podopieczni Daniela Liszewskiego w sobotnie przedpołudnie rywalizować mieli z dwoma zespołami – Czarnymi Regimin i Kontrą Warszawa.

W pierwszym pojedynku gospodarze przegrali wyrównane spotkanie z Regiminem. Niestety to rywale wyszli na czterobramkowe prowadzenie i pielęgnowali je do końca gry. Szanse na zminimalizowanie strat były. W trakcie trzydziestu minut gry nasi gracze nie wykorzystali trzech rzutów karnych. Momentami graliśmy zbyt nerwowo, młodzi gracze zbyt szybko chcieli odrobić straty co powodowało straty piłki.

W spotkaniu z zespołem z Warszawy początek w wykonaniu bieżunian był bardzo dobry. Po trzech minutach gry prowadziliśmy, graliśmy twardo w obronie i nie pozwalaliśmy na wiele rywalom. Niestety, wtedy jeden z naszych zawodników dopuścił się faulu, po którym otrzymał dwuminutową karę. Grę w osłabieniu wykorzystali rywale, którzy wyszli na kilkubramkowe prowadzenie, którego nie oddali już do końca.

Przez szczypiornistami Wkry ostatni turniej. W grudniu w Węgrowie mierzyć będą się z gospodarzami, zespołem Niedźwiadka oraz warszawską Agrykolą.

Wyniki:

Wkra Bieżuń – Czarni Regimin 18:22

Wkra Bieżuń – Kontra Warszawa

Skład: Sieradzki Adrian, Sieradzki Patryk, Staniszewski Hubert, Byliński Piotr, Kaźmierczak Paweł, Kotowski Daniel, Florkowski Adam, Budzich Karol, Grabowski Łukasz, Kluczewski Adrian, Osiecki Aleksander

[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.