Powiat. Drążewski znalazł pracę

Niedługo trwały problemy dotyczące poszukiwania przez Stanisława Drążewskiego pracy. Były sekretarz Urzędu Gminy w Lubowidzu, kontrkandydat wójta Ziółkowskiego w wyborach prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu będzie Kierownikiem Powiatowego Obwodu Dróg.

Adam Ejnik

a.ejnik@kurierkurierzurominski.pl

20 marca Starostwo Powiatowe przeprowadziło rozmowę rekrutacyjną na stanowisko Kierownika Powiatowego Obwodu Dróg. Kandydat był tylko jeden: Stanisław Drążewski. Formalnością zatem wydaje się poniedziałkowe spotkanie Zarządu Powiatu. Prawdopodobnie Zarząd podejmie decyzje o zatrudnieniu byłego Sekretarza Urzędu w Lubowidzu. Tym samym skończą się spekulacje i cierniowa droga Drążewskiego w poszukiwaniu pracy.

Stanisław Drążewski przymierzany był już do pracy w Urzędzie w Bieżuniu, mówiło się o zatrudnieniu go w Powiatowym Urzędzie Pracy, stanął przed komisją rekrutacyjną w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, gdzie już wydawało się, jest jedną nogą.

Już jutro okaże się, czy Stanisław Drążewski zajmie fotel kierowniczy w Powiatowym Obwodzie Dróg. Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć w internetowym Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa w Żurominie.

[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.