Siatkówka. Iskra nie zwalnia tempa

Iskra Volley Zielona z kompletem zwycięstw i kompletem punktów przewodzi stawce rozgrywek IV ligi seniorów grupy A. Przed podopiecznymi Macieja Łebkowskiego rewanże. Najbliższy pojedynek to wyjazdowy mecz z Gwardią Legionowo 15 grudnia.
Iskra jest liderem swoich rozgrywek

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Podopieczni Macieja Łebkowskiego idą jak burza. Iskra Volley Zielona w rozgrywkach czwartej ligi nie ma sobie równych. W Izabelinie siatkarze z naszego powiatu wygrali piąte spotkanie. Z tamtejszym zespołem KS Gmina znów nasi gracze górowali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Ostatecznie mecz rozstrzygnął się w czterech setach i nasi zawodnicy z boiska schodzili zwycięsko. Siatkarze z Zielonej mają na swoim koncie komplet punktów i pewnie przewodzą stawce na półmetku rozgrywek. Zwycięstwo w grupie i dalsza walka o awans do III ligi stoi przed Iskrą otworem. W każdym z rewanżowych spotkań podopieczni Łebkowskiego będą faworytem. Rewanże Iskra rozpocznie od wyjazdowego spotkania w Legionowie z tamtejszą Gwardią 15 grudnia.

KS Gmina Izabelin – Iskra Volley Zielona 1:3

Skład: Michał Pietrzak, Bartosz Pietrzak, Mariusz Drygas, Mateusz Grzywiński, Damian Burczyński, Marcin Jasiński, Kamil Paluszewski, Adam Budzich, Mikołaj Rochna, Marcin Romanowski, Adam Kuskowski

Trener: Maciej Łebkowski

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.