Siatkówka. Mistrz, mistrz Zielona

Podopieczni Andrzeja Gosika zdobyli tytuł mistrza rejonu ciechanowskiego w piłce siatkowej szkół ponadgimnazjalnych. Siatkarze ZSP Zielona nie mieli sobie równych w walce.
Mistrzowie rejonu ciechanowskiego � ZSP Zielona

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Tylko siatkarze z Mławy byli w stanie rywalizować z drużyną Andrzeja Gosika, siatkarzami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej. Pozostałe drużyny nie stanowiły dla naszych zawodników większego problemu. Pojedynki z ZSZ Pułtusk, czy ZS1 Płońsk nasi siatkarze wygrywali bez straty seta, bardzo wyraźnie. W spotkaniach z mławskimi szkołami do rozstrzygnięcia meczów potrzebne były tie-breaki.

– Stracone sety były wynikiem braku koncentracji moich zawodników – mówi Andrzej Gosik.

Na szczęście w decydujących setach nasi siatkarze wznieśli się na wyżyny swoich możliwości. Dobrą zagrywką, blokiem, a także skuteczną grą w ataku rozstrzygnęli partię w obydwu przypadkach na swoją korzyść. Tytuł mistrzów rejonu ciechanowskiego trafił do powiatu żuromińskiego.

Wyniki:

ZSP Zielona – ZS 1 Mława 2:1

ZSP Zielona – ZSZ Pułtusk 2:0

ZSP Zielona – LO I Mława 2:1

ZSP Zielona – ZS 1 Płońsk 2:0

Skład: Michał Pietrzak, Mikołaj Rochna, Adam Budzich, Sebastian Rutkowski, Marcin Błaszkiewicz, Michał Jankowski, Daniel Aktyszewski, Mariusz Milewski, Bartosz Chmielewski

Trener: Andrzej Gosik.

[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.