Siatkówka. Pewne zwycięstwo Lubowidza

Siatkarki Gimnazjum w Lubowidzu wygrały turniej o mistrzostwo rejonu ciechanowskiego. Podopieczne Marka Zielińskiego w całym turnieju nie straciły seta. Inna drużyna powiatu żuromińskiego Gimnazjum nr 2 zajęła trzecią lokatę.
Gimnazjum w Lubowidzu wygra�o mistrzostwa rejonu

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Tytuł Mistrzyń rejonu ciechanowskiego pozostał w powiecie żuromińskim. Na zawodach siatkówki kobiet rozgrywanych na parkiecie Bieżuńskiej Hali Sportowej triumfowały zawodniczki prowadzone przez Marka Zielińskiego – Gimnazjum w Lubowidzu. Od pierwszych spotkań wyraźnie górowały nad rywalkami. Tytuł wywalczyły bez straty seta, pokonując kolejno Gimnazjum w Szreńsku i Gimnazjum w Naruszewie w spotkaniach grupowych, później Gimnazjum nr 2 Żuromin w półfinale, a w finale nie dały szans Gimnazjum nr 3 w Pułtusku.

Bardzo dobrze wypały także siatkarski Gimnazjum nr 2 w Żurominie. W ciężkich meczach grupowych zanotowały zwycięstwo i porażkę. Po tie-breaku pokonały Gimnazjum w Glinojecki i przegrały z Pułtuskiem. Druga pozycja w grupie sprawiła, że żurominianki trafiły w półfinale na Lubowidz. W meczu o trzecie miejsce podopieczne Pawła Przybysza poradziły sobie ze Szreńskiem i zdobyły brązowe medale.

Grupa A

G Naruszewo – G Szreńsk 0:2

G Szreńsk – G Lubowidz 0:2

G Lubowidz – G Naruszewo 2:0

Grupa B

G Glinojeck – G2 Żuromin 1:2

G2 Żuromin – G3 Pułtusk 1:2

G3 Pułtusk – G Glinojeck 2:0

Półfinały

G Lubowidz – G2 Żuromin 2:0

G3 Pułtusk – G Szreńsk 2:0

O III miejsce

G2 Żuromin – G Szreńsk 2:0

Finał

G Lubowidz – G3 Pułtusk 2:0

[img]https://[/img]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.