Siatkówka. Podopieczni Łebkowskiego wygrali swoją grupę i poznali rywali

Iskra Volley Zielona wygrała w ostatnim meczu swojej grupy ze Startem Lipowiec Kościelny i zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie IV ligi. Podopieczni Macieja Łebkowskiego awansowali do dalszej fazy gry o awans do III ligi.
Iskra pozna�a swoich rywali

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

Start bez szans

W ostatnim meczu IV ligi grupy A Iskra Volley Zielona pokonała na wyjeździe Start Lipowiec Kościelny. Start nie miał większych szans na zwycięstwo. Tylko w trzeciej partii pokazał wyższość nad naszymi zawodnikami. Iskra był zdecydowanie lepsza i wygrała zasłużenie.

Znają już rywali

O jedno miejsce premiowane awansem podopieczni Macieja Łebkowskiego walczyć będą z Żyrardowianką Żyrardów II, MMKS Mińsk Mazowiecki, Legionami Otwock, Iskrą Gózd oraz Gwardią Legionowo. Spotkania z Gwardią Legionowo, które Iskra rozegrała w walce o awans do dalszej fazy zostały zaliczone. Iskra wygrała z Gwardią dwa mecze i ma już na swoim koncie pięć punktów.

Będą grać w Bieżuniu

Siatkarze Łebkowskiego znów mają problem z halą. Exodus trwa. Grający do tej pory w hali sportowej w Żurominie siatkarze przenoszą się do Bieżunia, gdzie będą rozgrywać swoje spotkania o awans do III ligi. Spowodował to brak dobrej woli zarządców. Powodem tej decyzji jest fakt, że hala nie będzie czynna dla siatkarzy w weekendy.

Start Lipowiec Kościelny – Iskra Volley Zielona 1:3

Skład: Michał Pietrzak, Bartosz Pietrzak, Mariusz Drygas, Mateusz Grzywiński, Damian Burczyński, Marcin Jasiński, Kamil Paluszewski, Adam Budzich, Mikołaj Rochna, Marcin Romanowski, Adam Kuskowski

Trener: Maciej Łebkowski

Tabela:

1. Iskra Volley Zielona 10 26 28-9

2. Gwardia Legionowo 10 22 25-13

3. SPS Volley Ostrołęka 10 20 23-13

4. KS Gmina Izabelin 10 14 19-21

5. Start Lipowiec Kościelny 10 5 12-28

6. Siedlinianie Siedlin 10 3 5-28

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.