Siatkówka. SPS Volley wyrównuje rachunki

Ostatni mecz w 2013 roku nie był udany dla Iskry Volley Zielona. Siatkarze Macieja Łebkowskiego przed własną publicznością ulegli SPS Volley Ostrołęka 3:1. Zwycięstwo gości było w pełni zasłużone.
Rok 2013 nie sko�czy� si� po my�li Iskry

Nie tak miało wyglądać zakończenie roku w wykonaniu Iskry Volley Zielona. Niepokonani do tej pory siatkarze Macieja Łebkowskiego mierzyli się w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Żurominie z mającym trzecioligowej aspiracje SPS Volley Ostrołęka. Siatkarze z Ostrołęki z Iskrą mieli do wyrównania rachunki. W pierwszym pojedynku w Ostrołęce Iskra pokonała tamtejszy SPS Volley 3:1. Tym razem goście zrewanżowali się graczom Łebkowskiego.

Pierwsza partia zakończyła się jeszcze udanie dla Iskry. Bardzo wyrównany set rozstrzygnął się na przewagi. Siatkarze Iskry zaprezentowali mocną zagrywkę, szczelny blok i rozstrzygnęli seta na własną korzyść. To był miły złego początek. W kolejnych setach przewaga gości nie podlegała dyskusji. Ostrołęczanie wykorzystali wyraźnie świąteczną (mecz rozgrywany był 20 grudnia) formę Iskry. To była pierwsza porażka zespołu z Zielonej w bieżącej kampanii.

Iskra Volley Zielona – SPS Volley Ostrołęka 1:3 (31:29, 22:25, 19:25, 21:25)