Siemiątkowo. Święto Gminy

Mieszkańcy gminy Siemiątkowo świętowali. Była zabawa taneczna, zawody sportowe i występy uczniów.
Dzieci dobrze si� bawi�y, bo atrakcji by�o sporo

Ewa Jabłońska

e.jablonska@kurierkurierzurominski.pl

Dni Siemiątkowa to tradycja. W tym roku organizowane były już po raz trzynasty. Zaczęły się rano o 10:00 18 czerwca zbiórką przy Urzędzie Gminy. Potem zagrała Orkiestra Dęta z Lutocina. Po oficjalnym otwarciu imprezy wystąpili również uczniowie z Gimnazjum w Siemiątkowie. Potem przyszedł czas na biesiadowanie i zabawę w świetlicy wiejskiej. W międzyczasie odbywał się turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Siemiątkowa na stadionie. Wzięło w nim udział 6 drużyn. W Siemiątkowie świętowano również w niedzielę. Przed publicznością wystąpili uczniowie szkoły podstawowej i przedszkola. Tego dnia bawiono się na stadionie. Były stoiska z upominkami i atrakcje dla dzieci.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Siemiątkowo. Święto gminy

W przedostatni weekend czerwca w Siemiątkowie odbyły się Dni Siemiątkowa. Obchody święta gminy rozpoczęły się już o godzinie 10:00
Piotr Kostrzewski wr�cza� dyplomy zas�u�onym

Wójt Piotr Kostrzewski oficjalnie rozpoczął imprezę oraz powitał zaproszonych gości. Oprócz dyrektorów jednostek organizacyjnych i radnych w pierwszym rzędzie zasiedli Marek Lewandowski Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żurominie i Marek Budzich Radny Rady Powiatu oraz kandydat na posła. Od rana pogoda nie rozpieszczała, jednak nie pokrzyżowała planów mieszkańców. Wszyscy, którzy przyszli popołudniu na stadion gminny bardzo dobrze się bawili, podczas występów lokalnych artystów i zespołów muzycznych.

[gmap]Siemiątkowo[/gmap]

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.