Treningi pod okiem instruktora sportów walki

W Żurominie odbywają się treningi Mixed Martial Arts. Wszyscy, którzy chcą poprawić ogólną sprawność i wydolność fizyczną, a także poznać skuteczne techniki samoobrony są mile widziani na zajęciach. Te prowadzi instruktor sportów walki, zawodnik MMA Kamil Łebkowski. - Zapraszam wszystkich zarówno osoby młodsze jak i starsze, zapraszam także kobiety - mówi prowadzący zajęcia.
Cz�� treningu odbywa�a si� w parach

Michał Osiecki

m.osiecki@kurierkurierzurominski.pl

W okresie wakacyjnym w Żurominie wcale nie trzeba siedzieć przed telewizorem czy komputerem. Kolejną aktywnością, którą można zajmować się w trakcie wakacji są treningi mieszanych sztuk walki prowadzone przez instruktora i jednocześnie zawodnika Kamila Łebkowskiego. W zajęciach prowadzonych przez Łebkowskiego może uczestniczyć każdy. Nie ma podziału na kategorie wiekowe. Każdy uczestnik zajęć jest mile widziany.

– Zapraszam wszystkich – mówi prowadzący zajęcia Kamil Łebkowski – Zarówno osoby młodsze jak i starsze, zapraszam także kobiety – dodaje.

Treningi mieszanych sztuk walki to najlepsza możliwość na poprawę ogólnej sprawności, wydolności fizycznej, a także możliwość poznania skutecznych technik samoobrony. Treningi odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o 17.00. Trwają dwie godziny. Odbywają się w sali Zespołu Szkół nr 2 w Żurominie dzięki uprzejmości dyrektora Romana Lewandowskiego.

– Dyrektor Lewandowski jako jedyny ze wszystkich dyrektorów żuromińskich szkół pozytywnie rozpatrzył moją prośbę i jesteśmy, ja, jak i wszyscy ćwiczący, mu za to wdzięczni – mówi Łebkowski.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.