Nieskategoryzowane

Turniej zamiast ligowej gry

Miniturniej w Bieżuniu, zamiast spotkań o ligowe punkty, urządzili sobie zawodnicy Korony Szydłowo, Wkry Żuromin i gospodarzy Wkry Bieżuń. Z kompletem zwycięstw z Bieżunia wyjechali IV ligowcy z Żuromina.

Wkra vs Wkra

W spotkaniu dwóch drużyn z naszego powiatu przewaga należała do żurominian. To gracze Roberta Piotrowskiego od pierwszych minut dyktowali warunki gry i to oni byli bliscy zdobycia bramki. Niestety zawodziło ostatnie podanie. Gospodarze skumulowani na własnej połowie czekali na dogodną okazję do kontrataku. Ta była po akcji Rochonia, ale napastnik Wkry zagrał niedokładnie do Bacy. Po przerwie piłkarze Wkry Żuromin ruszyli na bramkę Lekana z dużym animuszem, a już po chwili cieszyli się z prowadzenia. Strzał Roberta Żelaznego dobił Dariusz Budka. Na tym trafieniu nie poprzestali. Widząc wysuniętego przed bramką golkipera na strzał zza pola karnego zdecydował się Sławomir Dudek, a piłka trafiła tuż pod poprzeczkę. Trzecie trafienie było autorstwem Roberta Żelaznego.

Żuromin nie daje szans Koronie

W spotkaniu Wkry Żuromin z czołową ekipą ciechanowsko-ostrołeckiej Ligi Okręgowej Korona Szydłowo również padł wynik 3:0 dla graczy Roberta Piotrowskiego, a gole przyniosły akcje odskrzydlające. Najpierw głową bramkę zdobył Adam Koprowski, później efektownym szczupakiem popisał się młodszy z braci Kruk – Rafał, a wynik ustalił dokładając nogę Robert Żelazny. Wynik w zupełności oddaje przebieg spotkania.

Wyrównany mecz bieżunian

Spotkanie Wkry Bieżuń i Korony Szydłowo było bardzo wyrównane. Decydujące o wyniku były jednak indywidualne błędy naszych zawodników. Najpierw na prowadzenie wyszła drużyna Włodzimierza Gorczycy, a gola zdobył Mariusz Rudnicki. Na odpowiedź naszych nie trzeba było długo czekać Przemysława Węgierskiego pokonał Paweł Baca. Obydwie drużyny chciały zdobyć bramkę, bliżej celu byli nawet bieżunianie, ale to rywale po błędzie golkipera zdobyli zwycięskiego gola. Strzelcem był Marcin Rosocha.

Wkra Bieżuń – Wkra Żuromin 0:3 (0:0)