WATKOWSKI STRZELA NA REMIS

PIŁKA NOŻNA\ Piotr Watkowski strzałem w 94 minucie spotkania zapewnił jeden punkt Borucie Kuczbork w wyjazdowym spotkaniu z Pełtą Karniewo. Walczący o utrzymanie zespół zremisował 1:1. Zawodnicy dzielnie walczyli do samego końca.

Na wyjazdowe spotkanie do Karniewa wybrali się walczący o utrzymanie gracze Boruty Kuczbork. Zespół Pełty to beniaminek zmagań, a jesienią radził sobie zupełnie przyzwoicie. Zimą zespół gospodarzy został wzmocniony. Do gry wrócił Paweł Kowalkowski, który ostatnie pół roku spędził w Anglii. Zimą napastnik próbował swoich sił w zespołach z wyższych lig. Grał w sparingach w barwach I-ligowej Chojniczanki Chojnice czy II-ligowego GKS-u Bełchatów. Ostatecznie nie doszło do podpisania umowy. Kowalkowski to prawdziwy lider zespołu Pełty. To on siał spustoszenie w szeregach zespołu z Kuczbork. Był najgroźniejszym zawodnikiem gospodarzy. I to on właśnie wyprowadził zespół gospodarzy na prowadzenie. Prowadzenie, które utrzymywało się bardzo długo.

Ostatni zryw

To był już jeden z ostatnich zrywów Boruty w tym spotkaniu. Czwarta minuta doliczonego czasu gry. Ostatnia szansa na wyrównanie. Dośrodkowanie w pole karne Pełty zasiało spustoszenie w szeregach zespołu z Karniewa. Piłka trafiła do Piotra Watkowskiego. Obrońca zespołu Boruty przyjął futbolówkę i zdecydował się na uderzenie. Strzał nie był mocny, ale na tyle precyzyjny, że piłka znalazła drogę do siatki. Na gola wyrównującego gospodarze nie potrafili w żaden sposób już odpowiedzieć. Boruta również nie mogła iść za ciosem. Nie było już czasu na jakikolwiek atak.

[b]Pełta Karniewo – Boruta Kuczbork 1:1

Bramki: [/b]Watkowski 90+4 min.

[b]Skład:[/b] Kołakowski – Deka, Jończak, Watkowski, Rybak – Reks (J.Stańczak), Kaszuba (Kowalski), D.Stańczak, Rychcik (Sadowski) – Juszczyk, Szymański (Szumiński)

Konopianka Konopki – Bartnik Myszyniec 3:1

KS Wąsewo – Korona Karolinowo 2:1

Rzekunianka Rzekuń – GKS Pokrzywnica 2:0

Jutrzenka Unieck – Kurpik Kadzidło 1:1

Pełta Karniewo – Boruta Kuczbork 1:1