WKRA SKUTECZNA, ISKRA POKONANA. ZDOBYWCĄ BRAMEK WATKOWSKI

Wkra Bieżuń zalicza bardzo dobre otwarcie sezonu. Bieżunianie w czwartym meczu ligowym odnieśli trzecie zwycięstwo. Przed własną publicznością pokonali Iskrę Krasne 2:1.

Bieżunianie zaliczają znakomity start w rozgrywkach Ligi Okręgowej. Przed własną publicznością w miniony weekend mierzyli się z Iskrą Krasne, która wciąż jest bez punktów. Gracze z Krasnego bardzo liczyli na pierwsze punkty, ale bieżunianie pokazali, że są w dobrej formie na starcie rozgrywek. Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej części spotkania, a dokładnie w ostatnich piętnastu minutach pierwszej połowy. To wtedy padły wszystkie bramki w tym spotkaniu. Strzelanie rozpoczął i zakończył Maciej Watkowski. To ten gracz w 30 minucie pojedynku wyprowadził Wkrę na prowadzenie, a później w 42 minucie zapewnił swojej drużynie trzy punkty. Zwycięstwo i dobry układ pozostałych wyników spotkań tej kolejki sprawił, że bieżunianie są jednym z czterech zespołów z dziesięcioma punktami w ligowej tabeli i razem z nimi przewodzą stawce.

W najbliższej kolejce zespół Roberta Piotrowskiego jedzie do Ostrowa Mazowieckiego by zmierzyć się z tamtejszą Ostrovią.

Wkra Bieżuń – Iskra Krasne 2:1 (2:1)

Bramki: Watkowski 30, 42 min.

Skład: Retkowski – Budzich, Leśniewski, Brzemiński, Dudek, Budziński, Sprycha, M.Dudek, Rutecki, Watkowski, Przybyszewski

KS CK Troszyn – Nadnarwianka Pułtusk 1:1