ZŁOTKA DOCENIONE

WYDARZENIA\ Burmistrz Krzysztof Ziółkowski docenił sukces siatkarek UKS Victoria Lubowidz, mistrzyń Polski Kinder+Sport w Zabrzu

W piątek, 5 lipca, w sali USC w Lubowidzu zebrali się rodzice, trener wraz z siatkarkami – Oliwią Sieklicką, Zosią Babską i Nikolą Szostek oraz burmistrz Krzysztof Ziółkowski, by jeszcze raz przypomnieć sobie odniesiony niedawno w Zabrzu sukces podczas turnieju siatkarskiego Kinder+ Sport.

– Jest mi niezmiernie miło. Cały klub wykonał ogromną pracę, nie tylko dla siebie, ale również dla samorządu, dla sensu inwestowania pieniędzy w sport. Jesteście świadectwem, że warto ten klub prowadzić i finansować – zaczął włodarz Lubowidza, kierując te słowa uznania i wdzięczności do młodych siatkarek. – O Lubowidzu dzięki wam słyszy cała Polska. Może jeszcze nie jesteście w pełni świadome tego, o czym mówię, ale za kilka lat będziecie to wiedzieć – dodał. Wyraził dumę, że taki klub reprezentuje miasto i gminę, a swoimi sukcesami rozsławia Lubowidz na arenie ogólnopolskiej.

Burmistrz wręczył siatkarkom vouchery na obóz sportowy, dziękując tym samym za osiągnięty w Zabrzu sukces. Słowa uznania skierował też do obecnych na uroczystości rodziców i trenera.

– Liczymy, że sukcesy nie będą słabnąć. Liczymy na utrzymanie współpracy – zakończył włodarz zwracając się do obecnego na spotkaniu trenera Artura Kubkowskiego.

Na uroczystości nie było niestety opiekuna dziewczynek, trenera Damiana Zborowskiego.

AO

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.