https://mazovia.pl/pl/transport/aktualnosci/autobusy-dla-mazowieckich-szkol-wlasnie-ruszyl-nabor.html
Na sygnale

AMATOR STALI ZATRZYMANY

Żuromińscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który kradł metalowe elementy z posesji na terenie gminy Żuromin. Teraz grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 1 maja br., na terenie jednej z posesji w gminie Żuromin. Podczas nieobecności właścicieli na podwórko wszedł młody, nieznany im mężczyzna, który ukradł stalowe felgi i inne elementy stalowe.

– Łupy przerzucał przez ogrodzenie, a następnie wkładał do samochodu którym przyjechał. Po powrocie z weekendu właściciel zauważył brak stali na terenie jego posesji. Po zapoznaniu się z zapisem monitoringu z terenu posesji potwierdził fakt kradzieży jego własności. – informuje rzecznik policji mł. asp. Tomasz Łopiński.

6 maja policja otrzymała oficjalne zgłoszenie. I jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali 38-letniego mieszkańca Żuromina podejrzewanego o kradzież stali. Jak się okazało, był już karany wcześniej za tego typu występki. Niestety nie udało się już odzyskać skradzionych przedmiotów.

– 38-latek usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy do czego się przyznał. Za popełnione przestępstwo będzie odpowiadał przed sądem – kończy rzecznik policji.

AO

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

    • NIkt nie jest Duchem Świętym I od razu nie wie kto jest sprawcą. Widać , że niektórym ta wredna policja zalazła za skórę. Tak sobie myślę , że jak ci mordę obiją albo oszukają albo okradną to gdzie się udasz do nich czy do proboszcza zgryźliwy typie.

      • W 100% procentach się zgadzam najlepiej anonimowo obrażać Policję cieszmy się że ich mamy bo bez nich bezpiecznie człowiek na ulicę by nie wyszedł Oczywiście Jest policjant i pseudo Policjant Ja na szczęście trafiałem jak narazie na bardzo wporzadku Policjantów . Nawet przy okazji otrzymaniu mandatu 😅