Sport

ANISZEWSKIE W FINALE DEBLA

Żuromińskie tenisistki – Alicja i Julia Aniszewskie znów pokazały się ze znakomitej strony. Tym razem w Warszawie, startując w deblu dotarły do finału.

Siostry Aniszewskie nie próżnują i kolejny weekend poświęcają na rywalizację tenisową z rywalkami z całego kraju. Tym razem dziewczęta mierzyły się w rozgrywkach deblowych w Warszawie.

Alicja i Julia Aniszewskie awansowały do finału tej imprezy. W grze półfinałowej okazały się lepsze od gospodarzy zawodów – KT Break Warszawa. Żurominianki pokonały warszawski duet tenisistek 6:4, 6:1.W finale siostry stanęły w szranki z deblistkami Warszawianki Warszawa i Morelowa Tenis Club. Tym razem nasze zawodniczki musiały przełknąć gorycz porażki. Rywalki wygrały w dwóch setach 6:4, 6:1. Drugie miejsce w zawodach sprawiło, że na konto żurominianek trafiły cenne punkty rankingowe do klasyfikacji Polskiego Związku Tenisowego. To wszystko przybliża żurominianki do występów na wyższym szczeblu np. w Mistrzostwach Polski.

Trzynastolatki z Żuromina wzięły udział również w turnieju singlowym. W tym przypadku obie zakończyły przygodę z turniejem w fazie ćwierćfinałowej.

OM

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.