Na sygnale

AUTO SKRADZIONE SPRZED BLOKU

Żuromińscy policjanci szukają sprawcy kradzieży osobowego Hyundai Tuscon, który skradziono dziś (18 czerwca) w nocy w Zielonej. Policja prosi o pomoc.
to auto skradziono sprzed bloku w Zielonej

W nocy z poniedziałku na wtorek (17/18 czerwca br..) sprzed jednego z bloków mieszczących się przy ulicy 1 Maja w Zielonej (gm. Kuczbork) skradziono czarny samochód hyunadi tucson, rok produkcji 2020. Policjanci z żuromińskiej komendy policji prowadzą intensywne czynności w celu odnalezienia pojazdu.

W związku z tym zdarzeniem Komenda Powiatowa Policji w Żurominie, zwraca się do wszystkich świadków lub osób mogących udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie. Zwracamy się do podróżujących w minionej nocy  trasą relacji Kuczbork – Zielona – Żuromin bądź Zielona -Gościszka, Zielona – Olszewo w  godzinach wieczorowo nocnych 20:00 – 6:00. Istotne w sprawie będą zapisy z rejestratorów samochodowych widzianego na w/w trasie czarnego hyunadi tucson o  numerze rejestracyjnym WA 4171F.

Prosimy o kontakt osobisty w tej sprawie, jak również z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego pod numerem telefonu 519 035 371 lub dyżurnym 47 703 52 00 czy e-mail: kppzuromin@ra.policja.gov.pl

Zapewnimy anonimowość.

KPP Żuromin – asp. Tomasz Łopiński

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.