BARTNIK POKONANY NA BOISKU BORUTY

Boruta Kuczbork pokonała na własnym obiekcie Bartnik Myszyniec w przedostatnim spotkaniu rozgrywek Klasy A. Dzięki temu awansowali na 9. lokatę.
„Boruciarze” zapisali na swoim koncie trzy punkty. fot. Michał Osiecki

To było niezwykle ważne spotkanie dla ekipy z Młyńskiej. Boruta Kuczbork walczy o utrzymanie w rozgrywkach Klasy A i na własnym obiekcie podejmowała Bartnik Myszyniec. Zespół Mariusza Kołakowskiego na własnym obiekcie nie spisuje się najlepiej, ale tym razem stanął na wysokości zadania. „Boruciarze” zadowolili swoich kibiców kompletem punktów.

Lejący się z nieba żar utrudniał grę obu zespołom. W tych warunkach lepiej od pierwszej minuty prezentowali się gospodarze. Już po kwadransie gry zespół z Kuczborka objął prowadzenie. Bramkę dla Boruty zdobył najlepszy piłkarz zespołu w rundzie wiosennej Przemysław Klimek. Klimek wykorzystał podanie Juszczyka. Juszczyk natomiast ustalił wynik na 2:0 pokonując bramkarza gości z rzutu karnego. Arbiter wskazał na jedenasty metr w 74 minucie po faulu na Filipie Watkowskim.

Boruta 95 Kuczbork – Bartnik Myszyniec 3:0 (1:0)

Bramki: Klimek 14 min., Juszczyk 74 (k) min., Dębski

Skład: Wąsiewski – Kawczyński, P.Watkowski (Dębski), Rybak, D.Stańczak – Sadowski (F.Watkowski), Kaszuba (Pacholec), Ulatowski (Suchoparski), P.Klimek, Juszczyk – Dudek (Kociela)

GUKS Krasnosielc – Kurpik Kadzidło          2:4

Orzeł Sypniewo – Rzekunianka Rzekuń        1:6

Orzyc Chorzele – Korona Karolinowo          1:0

Opia Opinogóra – Mazowsze Jednorożec      4:1

Orlęta Baboszewo – Pełta Karniewo              2:1